هفدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری خراسان جنوبی برگزار شد

هفدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی استان خراسان جنوبی به میزبانی شهرستان بیرجند با حضور مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و فرماندار شهرستان بیرجند و نماینده گان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی استان، در محل فرمانداری شهرستان بیرجند برگزار شد.
هفدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، در این جلسه ابتدا اشرفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات قانون اشتغال روستایی و عشایری ارائه کرد.

اشرفی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه گزارشی از آخرین وضعیت نظارت بر طرح های بهره منداز تسهیلات روستایی و عشایری ارائه کرد و گفت: از مجموع تعداد2939 طرح پرداخت شده تا کنون 1883 طرح مورد نظارت و بازدید قرار گرفته است.
وی همچنین به تبیین و تشریح شیوه نامه مواجهه با مصادیق مغایر با تعهدات متقاضیان تسهیلات موضوع قانون حمایت ازتوسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، پرداخت .


در ادامه مدیرکل دفتر جذب و حمایت ازسرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی در خصوص نظارت بر طرح‌ها خاطرنشان کرد:  در مراحل قبل، حین و بعد از بهره‌برداری نظارت ها صورت می پذیردکه شامل ارزیابی میزان پیشرفت فیزیکی اجرای طرح و تناسب آن با طرح مصوب، بررسی دقیق طرح‌های به بهره‌برداری رسیده از نظر تحقق اشتغال پیش‌بینی‌شده در طرح و همچنین ارزیابی پایداری آن‌هاست.
اکبری راد رئیس کمیته نظارت استان در این جلسه بر نظارت مستمربر طرح‌های بهره مند از تسهیلات قانون اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری تاکید کرد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۲۳۲,۵۶۹
کلیدواژه ها: کمیته نظارت, اشتغال پایدار روستایی, خراسان جنوبی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید