سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اتاق فکر زیرساخت فرآیند طرح و برنامه ای و شیوه‌های اعمال مدیریتی است

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر تاکید کرد: اتاق فکر باید با راه های به روز رسانی تعاونی ها به کمک علم روز منجر به نوآوری در این حوزه شود.
اتاق فکر زیرساخت فرآیند طرح و برنامه ای و شیوه‌های اعمال مدیریتی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر جلسه اتاق فکر استان با حضور مصدق کشاورزی سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، اساتید دانشگاه و نخبگان حوزه تعاون تشکیل شد.
کشاورزی  گفت:اکنون عصر اطلاعات و دانش و دانایی است و برای بقای درست در این زمان نیاز مبرم به دانش ها و اطلاعات ویژه‌ای است حال این دانش نیز روزبه‌روز تغییرات و نو شدن دارد پس باید برای حیات در این زمان باید همراه با رشد اطلاعات و دانش رشد داشته باشیم .
کشاورزی تصریح کرد: اتاق فکر زیرساخت فرآیند طرح و برنامه ای و شیوه‌های اعمال مدیریتی است.
وی افزود: درعصر ارتباطات و اطلاعات دیگر نمی‌توانیم با روش های سنتی مدیریت واحدهای اقتصادی و اجتماعی حوزه تعاون را انجام داد و اتاق فکر باید با راه های به روز رسانی تعاونی ها به کمک علم روز منجر به نوآوری در این حوزه شود.
سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر بیان کرد: ما از نظر قوانین حمایتی برای بخش تعاون با کمبود روبرو نیستیم و بالاترین حمایت از بخش تعاون و نقش این بخش ابلاغ سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی است. لذا با توجه به این همه ظرفیت و حمایت ها باید با کمک اساتید دانشگاه شاهد توسعه بخش تعاون و رسیدن به قله های بلند بخش اقتصادی کشور باشیم.
۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱
کد خبر : ۲۳۲,۵۷۷
کلیدواژه ها: سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر,اتاق فکر زیرساخت فرآیند طرح

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید