مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: استعداد ورزش کارگری کردستان حضور در مجامع ملی و بین المللی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در جلسه تشکیل انجمن ورزش بوکس کارگری، استعداد ورزشی کارگری استان را مناسب ارزیابی کرد و گفت: انجمن های ورزش کارگری کردستان این ظرفیت را دارند که در عرصه کشوری صاحب جایگاه و در رقابت های بین المللی افتخار آفرینی کنند.
انجمن ورزش بوکس کارگری کردستان تشکیل شد


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی با اشاره به ضرورت شناسایی نخبه‌های ورزش کارگری، اظهارکرد: نسبت به ورزش کارگری بی تفاوت نبوده و همواره تلاش می کنیم زیرساخت های این ورزش را بیش از گذشته فراهم کنیم .

صلواتی با بیان اینکه سلامت و رفاه کارگران و خانواده های کارگری را با هم می بینیم افزود: معتقدیم توسعه فعالیت های ورزشی نه تنها به شکوفایی استعداد ها در این حوزه می‌انجامد بلکه در بلند مدت از مفاسد و معضلات اجتماعی، بزهکاری ها و بسیاری از هزینه‌های سرسام‌آور مبارزه با مفاسد جلوگیری می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، تلاش‌ ها و اقدامات شبانه‌روزی برای توسعه ورزش کارگری را یادآور شد و اظهار امیدواری کرد تا پایان دولت دوازدهم بزرگترین مجموعه ورزش کارگری استان در سنندج که سالها نیمه تکمیل رها شده بود تامین اعتبار و تکمیل و مورد بهره برداری جامعه کارگری قرار گیرد.

گفتنی است: در این نشست فرهاد نارنجی از ورزشکاران بوکس استان به عنوان رئیس انجمن ورزش بوکس کارگری کردستان معرفی و منصوب شد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۴۵
کد خبر : ۲۳۲,۶۴۲
کلیدواژه ها: انجمن ورزش کارگری, بوکس, تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان, برهان صلواتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید