در استان کرمانشاه بیش از 760 هزار نفر تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی هستند

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه بیش از 760 هزار نفر تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی هستند.
در استان کرمانشاه بیش از 760 هزار نفر تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، ایمان بیوس در ارائه عملکرد یک ساله تامین اجتماعی در رویارویی با شیوع و کاهش گسترش کرونا ویروس و همچنین سهولت خدمت رسانی به شرکاء سازمان و ارباب رجوع پرداخت و بیان کرد: در استان کرمانشاه بیش از 760 هزار نفر از جمعیت حدود 2 میلیونی استان، تحت پوشش بیمه ای سازمان است.

وی با بیان این که سازمان تامین اجتماعی در راستای توسعه دولت الکترونیک همواره پیشتاز بوده است، افزود: اجرای طرح 3070 بعد از طرح سامان سوابق بیمه ای در دهه 80 و طرح پرونده الکترونیک،گسترده ترین طرح خدمت رسانی غیر حضوری در فضای دیجیتال به مخاطبان و شرکاء سازمان است و از ذینفعان شامل  بازنشستگان،کارفرمایان و بیممه شدگان انتظار داریم با ثبت نام در سایت غیر حضوری es.tamin.ir، ضمن اخذ گذرواژه مناسب، درخواست های خود را در سامانه مذکور جهت دریافت خدمت مورد نظر وارد کنند.

مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به تاثیر شیوع کرونا در عملکرد سازمان، اظهار کرد: در ایام کرونا بیش از 8 هزارو پانصد نفر بیمه شده سازمان علاوه بر 3 هزار و پانصد نفر بیمه شده مقرری بگیر دوران قبل از شیوع کرونا، به مدت سه ماه از مقرری بیمه بیکاری بهره مند شدند.

در استان کرمانشاه با فعالیت یک اداره کل، 18 شعبه خدمت رسان، 7 کارگزاری و 2 شعبه اقماری کار با بکارگیری بیش از 462 نفر از پرسنل اداری، خدمت رسانی به مخاطبان سازمان تامین اجتماعی انجام خواهد شد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۲,۷۴۴
کلیدواژه ها: ایمان بیوس,بیمه بیکاری,تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید