مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

برنامه های جامعه کار و تلاش با رویکرد امیدآفرینی در دهه فجر اجرا می شود

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: برنامه های اجرا شده جامعه کار و تلاش و تعاون در آذربایجان شرقی در دهه فجر با رویکرد امید آفرینی در جامعه اجرا می شود.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی,دهه فجر, جامعه کار و تلاش, حسین فتحی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار رو فاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی با اشاره به برنامه های کمیته کارگری،کارفرمایی و تعاونگران چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی درآذربایجان شرقی گفت: دستاوردهای انقلاب با رویکرد مردمی و ایجاد امید آفرینی در جامعه به مردم منعکس شود.

 

رئیس کمیته کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان آذربایجان شرقی با بیان نقش بی بدیل کارگران و کارفرمایان در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشات گرفته از فرهنگ شهادت و ایثار و خود باوری عنوان کرد و بر ضرورت تبیین هنرمندانه دستاوردهای جامعه کار و تولید و تعاون در عرصه های مختلف اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد.

وی بهره مندی از ظرفیت های ویژه شورای هماهنگی ادارات و سازمانها و شرکتهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی را ضروری عنوان کرد و بر ایفای نقش بیشتر تشکل های کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان در اجرای برنامه های این ایام تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با اشاره به رویکرد اجرای برنامه های این کمیته در فضای مجازی افزود: برنامه ها با هماهنگی ستاد دهه فجر استان و با رعایت کامل پروتکل ها بصورت متمرکز و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی اجرا خواهد شد.

 

فتحی از تشکیل کمیته تخصصی مجازی و الکترونیکی با استفاده از ظرفیت تشکل ها، تعاونی ها و شورای هماهنگی ادارات همکار خبر داده تصریح کرد: با هم افزایی و همکاری اعضای این کمیته، برنامه های پیش بینی شده کمیته کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان به شکل باشکوهی اجرا خواهد شد.

 

در این نشست یداله جعفری رئیس جامعه اسلامی کارگران استان با اعلام آمادگی برای همکاری در اجرای برنامه ها از برگزاری مسابقات فرهنگی نقاشی در جامعه کار و تولید خبر داد و افزود: این برنامه ها با هماهنگی کمیته ی کارگری بصورت مجازی برای جامعه هدف اجرا خواهد شد.

حبیب صادقزاده تبریزی نماینده کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان از آمادگی مجموعه ی شوراهای اسلامی کار واحد های تولیدی صنعتی استان در اجرای برنامه های این ایام خبر داد و افزود: جامعه کارگری استان همواره نقش خود را همچون سنوات گذشته با محوریت برنامه های اعلامی کمیته ی کارگری ،کارفرمایی و تعاونگران استان در ایام الله دهه فجر ایفا خواهد کرد.

همچنین در این نشست منصور نیکخو معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان از اجرای برنامه های فرهنگی افتتاح چندین پروژه ی تعاونی و برگزاری مراسمات ویژه این ایام توسط تعاونگران استان خبر داد. در این نشست پرویز پناهی معاون امور اجتماعی اداره کل نیز از تشکیل ستاد های فرعی ذیل کمیته کارگری در استان خبر داد و افزود: یکی از اهداف ما این است که هر ستاد شهرستانی یک برنامه جامع از برنامه های کمیته استانی را در این ایام اجرا کنند.

در ابتدای این نشست بعد از صحبت های رئیس کمیته کارشناس مسئول امور اجتماعی معاونت امور اجتماعی عناوین ایام دهه فجر را به سمع و نظر حاضرین در جلسه اعلام کرد و افزود: برنامه های اجرایی بر اساس شیوه نامه اعلامی از سوی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان اجرا خواهد شد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۲,۷۷۰
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی,دهه فجر, جامعه کار و تلاش, حسین فتحی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید