فعالیت 15 سامانه تخصصی در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان

در راستای صیانت از حقوق شهروندان درنظام اداری و همچنین تکریم ارباب رجوع، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از ارائه خدمت سامانه های تخصصی فعال این اداره کل خبر داد.
فعالیت 15 سامانه تخصصی در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان گفت: یکی از اهداف اصلی هر سازمان، جلب رضایت شهروندان و ارباب رجوع از طریق ارائه خدمات با کیفیت مطلوب است.

وی افزود: در نظام اداری و اجرایی رضایت مردم از خدمات دستگاههای دولتی یکی از شاخص های اصلی سنجش کارآمدی، رشد و توسعه می باشد و مؤلفه هایی از قبیل سرعت، صحت و دقت در انجام کار مراجعان، چگونگی رفتار و برخورد با آنان و اطلاع رسانی مناسب عواملی هستند که موجب رضایتمندی شهروندان و مراجعین می شود.

غنیان تصریح کرد: با عنایت به اهمیت موضوع پیشگیری و مقابله با توسعه بیماری کرونا در جامعه و حفظ سلامت افراد و به منظور رفاه حال شهروندان محترم و رعایت پروتکل های بهداشتی، برای انجام امور اداری، آدرس سامانه های تخصصی فعال در اختیار مراجعین قرار می گیرد تا بدون حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان، از طریق فضای مجازی از قبیل موبایل، رایانه، لب تاپ و ... درخواست خود را انجام و پیگیری نمایند.

 سامانه های تخصصی فعال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان جهت استفاده مراجعین محترم

سامانه های تخصصی فعال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان جهت استفاده مراجعین محترم

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۲۱:۳۴
کد خبر : ۲۳۲,۸۳۲
کلیدواژه ها: تخصص,شهروندان,ارباب رجوع,تکریم,سمنان,غنیان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید