مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: دهه فجر ایامی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت ایران است

نخستین جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه‌ مبارک فجر استان سمنان، بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.
دهه فجر  ایامی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت ایران است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان مدیرکل و رئیس کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر استان با اشاره به اینکه این ایام، ایامی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران است، گفت: ایام مبارک دهه فجر به‌ عنوان گسترده‌ترین جشن ملی، فرصت نمایش اصل وحدت و یکپارچگی ملت شریف و مقتدر ایران اسلامی است.

 وی از دهه مبارک دهه فجر به عنوان یکی از مهم‌ترین و فراگیرترین مناسبت‌ها در طول سال یاد کرد و گفت: وظیفه ملی و میهنی ما گرامیداشت و زنده نگه‌داشتن این ایام به‌ عنوان حیات دوباره ملت وکشور عزیزمان ایران است.

غنیان دهه فجر را سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران دانست و افزود: دهه فجر بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته و در این دهه اسلام تولدی دوباره یافته و در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمیرود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن یادآوری رشادت ها و فداکاری های آحاد مردم در عرصه های مختلف برای پیروزی و به ثمر نشاندن انقلاب اسلامی، بر ضرورت حفظ این میراث معنوی عظیم از طریق برپایی آیین های باشکوه گرامیداشت این ایام الله تاکید کرد و خواستار اطلاع رسانی درخور و شایسته دستگاه های عضو ستاد برای اقشار مختلف مردم شد.

غنیان در ادامه خواستار به کارگیری و بسیج تمام امکانات فکری و فیزیکی، خصوصا نیروهای مردمی توسط اعضای  کمیته، برای اجرای برنامه های متنوع، پرمعنا و شاد با رعایت پروتکل های بهداشتی برای جامعه کار و تولید و تعاون در جهت تبیین ارزشهای نهفته در این برنامه ها در سال جهش تولید شد و ابراز امیدواری کرد، برگزاری این آیین ها و جشن ها به گونه ای باشد تا مردم و جامعه هدف، ضمن چشیدن حلاوت و شیرینی بیشتر، در شکست دادن ویروس کرونا توفیق یابند.

۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳
کد خبر : ۲۳۲,۸۵۳
کلیدواژه ها: اسماعیل غنیان,نخستین جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه‌ مبارک فجرسمنان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید