برگزاری نشست هم اندیشی رؤسای شعب ویژه دادگستری با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

نشست هم اندیشی رؤسای شعب ویژه دادگستری در رسیدگی به تخلفات، جرایم و شکایات مرتبط با قانون کار با مدیرکل، معاونین و بازرسان کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
برگزاری نشست هم اندیشی رؤسای شعب ویژه دادگستری با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه کامران کلانی با اشاره به مجموعه خدمات و فعالیت های این اداره کل اظهار کرد: بخش بازرسی کار به دلیل ماهیت کاری که برعهده دارد تعامل گسترده ای با  دستگاه قضایی دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه وظیفه بازرس کار نظارت بر حسن اجرای قوانین کار است گفت: علاوه بر بازرسی و ابلاغ مقررات و قوانین  لازم است از روش های فرهنگ سازی برای پیشگیری از وقوع حادثه و حتی جرم  و همچنین  برخورد قضایی نیز در جای خود به درستی استفاده شود.

وی همچنین گفت:  در روند رسیدگی به پرونده های حوادث ناشی از کار هرجایی که همفکری با دستگاه قضا و قضات محترم داشته ایم منجر به نتایج بهتری شده است.

کلانی تصریح کرد: ما به دنبال رسیدن به  ادبیات مشترک با دستگاه قضایی هستیم که در این زمینه مهمترین موضوع آفرینش دانش طرفین پیرامون موضوع  همکاری مشترک است.

 در ادامه اعضای حاضر در جلسه نظرات خود را در خصوص  بهبود  تعامل  دستگاه قضایی با  این اداره کل و بازرسان کار بیان کردند.

شایان ذکر است طی ماه های اخیر به همت مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان موضوع  تعیین شعب ویژه  برای رسیدگی  تخلفات، جرایم و شکایات مرتبط با قانون  کار که  سال های متمادی مجموعه اداره کل کار در استان و در حوزه ستادی وزارت متبوع  در سطح کشور دنبال بودند شکل گرفته است که این جلسه با حضور رؤسای این شعب برگزار شد.

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۲۳:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۳۲,۸۷۶
کلیدواژه ها: نشست بازرسی کار, حوادث ناشی از کار ,بررسی حادثه, بازدید موردی, بازرس کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید