ارسال 4 هزار و 281 طرح خلاقانه از کارگران اصفهانی به سی و دومین جشنواره امتنان

سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: 4 هزار و 281 طرح خلاقانه از کارگران اصفهانی به سی و دومین جشنواره امتنان ارسال شده است.
ارسال 4 هزار و 281 طرح خلاقانه از کارگران اصفهانی به سی و دومین جشنواره امتنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان  احمد رضا پرنده سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفا اجتماعی استان اصفهان با اعلام این خبر توضیح داد: کارگران واحدهای اقتصادی استان اصفهان در بخش های صنعت  2535طرح، خدمات 1152طرح، کشاورزی 230 طرح در پورتال سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید ثبت نام کرده اند که طرح ها و مدارک آنها در حال داوری است.

 وی افزود: در حال حاضر 3800 طرح قابل داوری است و توسط کمیته داوران، متشکل از اساتید دانشگاه، کارشناسان اداره کل فنی و حرفه ای، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، اداره کل جهاد کشاورزی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در حال بررسی می باشد.

پرنده همچنین گفت: در پایان داوری، کارگران خلاق و مبتکر و واحدهای اقتصادی که بالاترین سطح امتیاز را کسب نموده اند جهت رقابت در سطح ملی در 3 بخش کارگر نمونه، گروه کار نمونه و واحد نمونه به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی خواهند شد. 

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۲۱:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۳۲,۸۷۷
کلیدواژه ها: کارگران,جشنواره امتنان, خلاقیت کارگران, تولید داخلی, کارگر نمونه, گروه کار نمونه, واحد اقتصادی,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید