لزوم تهیه بانک اطلاعاتی اشتغال و توانمندسازی بهبود یافتگان از اعتیاد در خراسان شمالی

مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در نشست کمیته صیانت از اشتغال بهبود یافتگان گفت: اهمیت صیانت و اشتغال بهبودیافتگان از اعتیاد، کمتر از درمان نیست و باید به این موضوع توجه شود.
لزوم تهیه بانک اطلاعاتی اشتغال و توانمندسازی بهبود یافتگان از اعتیاد در خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، حسن نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست کمیته صیانت از اشتغال بهبودیافتگان از مواد مخدر که به میزبانی این اداره کل برگزار شد،گفت: یکی از ناهنجاری های اجتماعی که امروزه در جامعه از آن به عنوان یک بیماری یاد می شود ، مقوله اعتیاد است که خود موجب بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی می شود که آثار تخریبی بی شماری بر پیکر خانواده ها به جای می گذارد. 
وی مهمترین مشکل بهبود یافتگان از اعتیاد را بیکاری و نبود شغل عنوان و اظهارکرد: نبود شغل است که گاهی موجب لغزش مجدد برای افتادن در دام اعتیاد می شود  .
 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هدف از برگزاری این نشست را بنابر تاکیدات استاندار در راستای لزوم تهیه بانک اطلاعاتی اشتغال و توانمندسازی بهبود یافتگان اعتیاد در خراسان شمالی ذکر کرد و گفت: با همراهی و تعامل دستگاه های اجرایی بایستی بانک اطلاعاتی جامعی از وضعیت اشتغال بهبود یافتگان از اعتیاد و خانواده های آنان تهیه شود. 
وی گفت: تهیه بانک اطلاعاتی جامع از بهبود یافتگان از اعتیاد از مهم ترین اقداماتی است که به شناسایی وضعیت آنان در استان، قابلیت های این افراد جهت مهارت آموزی و هدایت به سوی کسب و کار فراهم می شود .
 
در ادامه حاضرین در این نشست نقطه نظرات خود را جهت اجرای هر چه بهتر برنامه های بنیادی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و  آموزش در بحث پیشگیری و صیانت از اشتغال بهبود یافتگان و خانواده های آسیب دیده از اعتیاد ارائه کردند .
۴ بهمن ۱۳۹۹ ۲۱:۰۷
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۳۲,۹۰۱
کلیدواژه ها: اشتغال,بهبود یافتگان از اعتیاد,خراسان شمالی,تسهیلات اشتغال,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید