سفر مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان خراسان جنوبی

معاونین و مدیران ارشد دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بازدید از طرح های اقتصادی اشتغالزا و پروژه های وابسته به شستا به استان خراسان جنوبی سفر می کنند.
سفر  مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط‌عمومی اداره ‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی در خصوص اهداف این سفر گفت: معاونین و مدیران سازمان‌های وابسته به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با هدف بازدید از طرح‌های اشتغالزا و بررسی زمینه‌های توسعه اشتغال روستایی، بازدید از بنگاه‌های مشکل‌دار و هم‌اندیشی برای رفع مشکل آن‌ها و نشست با  فرمانداران شهرستان‌ها با هدف رفع مشکلات حوزه های  بهزیستی، بیمه‌ای، درمان ، تامین اجتماعی و فنی و حرفه‌ای به استان سفر می کنند.

غلامرضا اشرفی در نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت متبوع در استان ضمن تبین برنامه سفر افزود: با هماهنگی صورت گرفته با استانداری و فرمانداران شهرستان‌ها تیم اعزامی به استان در ۴ گروه از طرح های اقتصادی اشتغالزا و پروژه های دستگاههای تابعه شهرستانها بازدید می کنند.
وی گفت:بررسی مسائل و مشکلات حوزه کاری و جمع‌بندی جهت رفع مشکلات، اقدامات لازم  در جلسه ای  با حضور مدیران استانی انجام می‌پذیرد .
اشرفی بیان کرد: در این سفر معاون توسعه و کارآفرینی و اشتغال، معاون روابط کار، معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی به همراه مدیران ارشد دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان حضور خواهند داشت. 
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی اظهار کرد: تیم کاری اعزامی از بیش از ۴۰طرح اقتصادی و اشتغال‌زا و پروژه‌های دستگاه‌های تابعه وزارت کار رفاه اجتماعی در استان بازدید خواهند داشت.

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۲۲:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۲۳۲,۹۴۳
کلیدواژه ها: سفر مدیران, جلسه شورای هماهنگی, خراسان جنوبی, اشرفی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید