طرح‌های اشتغال روستایی پنج هزار شغل در استان مرکزی ایجاد کرده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: بهره‌برداری از طرح‌های خرد و کلان اشتغال روستایی حدود پنج هزار شغل در این استان ایجاد کرده است.
طرح‌های اشتغال روستایی پنج هزار شغل در استان مرکزی ایجاد کرده است
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی محمدتقی آبایی افزود: از زمان اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی (اواخر سال ۹۶) تاکنون ۲ هزار و ۴۰۵ طرح در استان مرکزی با اعتباری بالغ بر چهار هزار و ۱۷۶ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال به کارگروه اشتغال ارسال شده است.

وی بیان کرد: تاکنون ۲ هزار و ۲۶۷ طرح به مبلغ سه هزار و ۵۹۷ میلیارد و ۹۴۸ میلیون ریال مصوب شده و از این تعداد ۲ هزار و ۳۵۱ طرح با اعتباری بالغ بر سه هزار و ۱۸۶ میلیارد و ۴۴۸ میلیون ریال نیز قرارداد تسهیلات منعقد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: از ابتدای اجرای طرح اشتغال روستایی در این استان (اواخر سال ۹۶) تاکنون، ۲ هزار و ۳۴۸ طرح با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۱۸۴ میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال مصوب و سه هزار و ۲۴ میلیارد و ۹۱۱ میلیون ریال اعتبار تخصیصی آن پرداخت شده است.

آبایی هزاوه عنوان کرد: بیشترین طرح‌های ارسال شده در راستای اشتغال پایدار روستایی در این استان با ۳۸۴ طرح مربوط به شهرستان اراک و پس از آن شازند و ساوه به ترتیب با ۳۷۷ طرح و ۳۳۷ طرح، در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند.

وی گفت: طرح اشتغال روستایی یکی از طرح‌های مهم دولت تدبیر و امید است که در توسعه روستاها نقش موثری داشته است.
۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۳,۰۴۵
کلیدواژه ها: طرح‌های اشتغال روستایی,استان مرکزی,محمدتقی آبایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید