افتتاح کرسی تعاون و کارآفرینی در مجتمع فناوری مروارید دانشگاه خلیج فارس

کرسی تعاون و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در مجتمع فناوری مروارید دانشگاه خلیج فارس افتتاح شد.
افتتاح کرسی تعاون و کارآفرینی در مجتمع فناوری مروارید دانشگاه خلیج فارس
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مجید پرویزی مدیر تعاون این اداره کل در حاشیه آیین افتتاح این کرسی گفت: ایجاد این کرسی با هدف توسعه فرهنگ کسب وکار تعاونی و ایجاد تعاونیهای نوپا و دانشجویی در دانشگاه است.
مجید پرویزی ادامه داد: دانشجویان می‌توانند در زمان تحصیل یا پس از فارغ التحصیلی، تعاونی دانشجویی تشکیل بدهند و یا با راه‌اندازی تعاونی‌های دانش بنیان، فعالیتهای تولیدی و صنعتی داشته باشند و از این طریق جذب بازار کار شوند.
وی افزود: در اداره کل تعاون پروژه های دانشجویی تحت عنوان میکرو پروژه تعریف کرده ایم که تا کنون دو پروژه را به دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس واگذار نموده  و خود را مکلف به حمایت از پایان نامه های دانشجویی در حوزه کسب، کار و تعاون می دانیم.
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر بر لزوم همکاری های علمی و پژوهشی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دانشگاه ها بخصوص دانشگاه خلیج فارس به عنوان دانشگاه مادر استان تاکید کرد.
۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹
کد خبر : ۲۳۳,۰۵۰
کلیدواژه ها: افتتاح کرسی تعاون و کارآفرینی, دانشگاه خلیج فارس, استان بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید