اقدامات مهم بیمه ای و درمان در کمیته مشترک بیمه و درمان تامین اجتماعی استان البرز بررسی شد

کمیته مشترک بیمه و درمان تامین اجتماعی استان البرز با هدف بررسی و ارائه گزارش ها و اقدامات حوزه تامین اجتماعی در بخش بیمه ای و درمان جامعه کارگری وبازنشستگان استان برگزار شد.
اقدامات مهم  بیمه ای و درمان در کمیته مشترک بیمه و درمان تامین اجتماعی استان البرز بررسی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز ، در ابتدای این نشست ابوالحسن قورچیان ، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان در خصوص این کمیته بیان کرد: کارکنان بخش درمان این استان با ایثار و از خود گذشتگی خویش خدمات ارزنده ای را به جامعه هدف ارائه می دهند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز گفت:متناسب سازی حقوق بازنشستگان ، اقدامی بزرگ و مهمی بود که سالها آرزوی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی بوده و گام های خوبی در این راستا برداشته شد و امیدواریم در سال های بعد با همدلی ادامه یابد .

قورچیان با اشاره به خدمات گسترده الکترونیکی سازمان و اجرای طرح مهم 3070 و همچنین استقرار نسخه الکترونیک در البرز اظهار کرد: طرح نسخه الکترونیک و طرح 3070 اقدامات بسیار بزرگ و ارزنده ای هستند که اجرای آنها نیاز به شهامت و جسارتی داشت که گام اساسی آن توسط مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی برداشته شد و تمامی مدیران و کارکنان در بدنه سازمان و همچنین در استان ها لازم است از این طرح های مهم و ملی حمایت کنند هم اکنون علاوه بر اینکه نسخه الکترونیک در حال اجراست و 20 خدمت در حال ارائه خدمات الکترونیک  در استان بوده و  تا بهمن ماه شاهد تحقق 10 خدمت الکترونیک دیگر نیز خواهیم بو.

وی تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم در جهت گسترش این خدمات الکترونیک قدم برداریم و آموزش طرح 3070 پیشنهاد بسیار خوبی است که از سوی کانون های بازنشستگی استان مطرح می شود .

 

 

۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۳,۱۶۱
کلیدواژه ها: کمیته مشترک بیمه و درمان تامین اجتماعی, گزارش اقدامات مهم بیمه ای و درمان,اداره کل تامین اجتماعی,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید