12 هزار و ۵۶۵ طرح کسب و کار در ایلام تسهیلات کرونا دریافت کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: تاکنون به ۱۲ هزار و ۵۶۵ طرح کسب و کار در این استان معادل ۱۰۹ میلیارد تومان تسهیلات کرونا پرداخت شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:12 هزار و ۵۶۵ طرح کسب و کار در ایلام تسهیلات کرونا دریافت کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، شکراله شیرخانی اظهار کرد: این طرح ها سبب اشتغال ۱۴ هزار و ۱۱ نفر در استان شده است و یک هزار و ۴۰۸ طرح دیگر در شعب بانکی نیز در دست بررسی قرار دارند.

وی با بیان این که سهم استان ایلام از اعتبارات کرونا ۲۱۶ میلیارد تومان است، افزود: تاکنون ۷۶.۵ درصد این تسهیلات به متقاضایان پرداخت شده و امیدواریم سایر طرح ها نیز بتوانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام یادآور شد: مجموع طرح های متقاضی تسهیلات در استان ۱۴ هزار و ۳۶۴ طرح است که سبب اشتغال ۱۶ هزار و ۵۵۷  نفر شده است.

شیرخانی گفت: بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان انصار، تجارت، رفاه کارگران، سپه، صادرات، ملت، ملی و موسسه ملل است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام همچنین به رفع اشکالات سامانه کارا اشاره کرد و افزود: در رایزنی با مسوولان کشوری سعی شد مشکلات این سامانه برای ثبت‌نام متقاضیان برطرف شود که تغییرات گسترده‌ای نیز در این سامانه به انجام رسید تا امکان دسترسی و ثبت‌نام راحت برای متقاضیان فراهم شود.

۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷
کد خبر : ۲۳۳,۱۶۹
کلیدواژه ها: تسهیلات کرونا, ایلام

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید