مجمع عمومی هئیت ورزش کارگری خراسان شمالی برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در مجمع هیئت ورزش کارگری استان گفت: در سال 98 بیش از 80 رویداد ورزش کارگری در استان برگزار شده است.
مجمع عمومی هئیت ورزش کارگری خراسان شمالی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، مجمع‌ عمومی هیات ورزش کارگری استان با هدف بررسی دستور جلسه ارسالی در رابطه ارائه گزارش عملکرد هیات ورزش کارگری خراسان شمالی در سال 98 و برگزاری مجمع عمومی سالیانه با حضور نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس هیات شنای کارگران کشور، بروحی معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان، نمایندگان هیات های ورزش کارگری استان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

گفتنی است؛  بیژن خراسانی نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری نیز به صورت ویدیو کنفرانس در مجمع حضور داشتند . 

در ابتدای این جلسه براتعلی سعیدی رئیس هیئت ورزش کارگری ضمن  تبیین هدف از برگزاری این مجمع، گزارشی از عملکرد هیئت در سال 98 ارائه کرد و سپس گزارش مالی توسط خزانه‌دار هیئت ارائه شد.

حسن نوری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از تلاش‌ و زحمات اعضای مجمع کارگری استان تقدیر کرد و گفت: ایجاد نشاط و شادابی در جامعه یک هدف مهم و شایسته است که موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود و توجه به توسعه ورزش همگانی و کارگری در تحقق این هدف کمک بسزایی خواهد کرد.

وی افزود: جامعه ورزش کارگری خراسان شمالی با توجه به شرایط موجود محدودیت ها و رعایت پروتکل های  بهداشتی ویروس کرونا از عملکرد خیلی خوب در سطح ملی  برخوردار بوده است.

نوری گفت: در سال 98 بیش از  80 رویداد ورزش کارگری در بخش بانوان و آقایان  برگزار شده و در بخش اعزام تیم های ورزشی به مسابقات ، هیات ورزش کارگری استان موفق به کسب رتبه نخست در کشور شده است.
 در ادامه، معاون اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی نیز هیئت ورزش کارگری استان را از برترین هیئت‌های ورزش معرفی کرد و از تعاملات مطلوب این مجموعه با اداره کل ورزش و جوانان تقدیر کرد.
وی فعالیت ورزش کارگری در استان را مثبت ارزیابی و اظهارکرد: خوشبختانه هیئت‌های ورزش کارگری در شهرستان‌ها فعالیت خوبی دارند و با اعزام تیم‌های آماده کارگری در رشته‌های مختلف، به برگزاری مطلوب مسابقات قهرمانی کارگران استان کمک می‌کنند که این امر تشکیل تیم خوب و منسجم کارگری برای اعزام به مسابقات کشوری را در پی خواهد داشت.
  
بیژن شفیع خراسانی نائب رئیس فدارسیون ورزش کارگری کشور نیز حمایت از مربیان و ورزشکاران مقام آور در سطح کشور را توسط هیئت ورزش کارگری استانها خواستار شد و افزود: بی‌شک مهمترین دلیل برای کسب مقام در سطح کشور وجود مربی دلسوز و تمرینات مستمر را نیاز دارد؛ تشویق و تقدیر مربیان و ورزشکاران باعث ایجاد انگیزه بیشتر و افتخارآفرینی دوباره خواهد شد.
 
وی توجه به ورزش فرزندان کارگران و استعدادیابی در بین این جامعه عظیم که سرمایه های کشور محسوب می شوند را از برنامه های حوزه معاونت اعلام کرد و خواستار حمایت های فنی و توسعه ای وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و تقویت جایگاه ورزش کارگری در راستای توسعه و تعمیم ورزش در بین جامعه کارگران شد.
 
۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۳۴
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۳۳,۲۱۲
کلیدواژه ها: مجمع هیات ورزش کارگران,فدراسیون ورزش کارگری,خراسان شمالی,مسابقات کارگران,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید