30 برنامه فرهنگی ورزشی کارگری در دهه فجر در کرمانشاه اجرای می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اجرای 30 برنامه فرهنگی ورزشی کارگری در طلیعه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
30 برنامه فرهنگی ورزشی کارگری در دهه فجر در کرمانشاه اجرای می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حسن عزیزی ضمن اعلام برنامه های فرهنگی و ورزشی دهه فجر در کرمانشاه بیان کرد:  امسال در راستای گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در استان کرمانشاه  برنامه ریزی های گسترده و منظمی انجام شده تا ایام الله دهه فجر با صلابت و شکوهی بیشتری نسبت به سال های قبل برگزار شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه  ادامه داد: در شرایط ویژه و کرونایی امسال با هماهنگی های به عمل آمده بیش 30 برنامه متنوع فرهنگی ورزشی در حوزه کارگری و کارفرمایی در استان کرمانشاه برگزار می کند.

وی برگزاری مسابقه دو و میدانی در رشته پرتاب وزنه ویژه بانوان و آقایان در مجموعه ورزشی کارگری کرمانشاه، مسابقه بسکتبال(پرتاب پنالتی) در مجموعه ورزشی شهدای گمنام ورزشی کارگری، برنامه کوهنوردی و صعود به ارتفاعات فرخشاد ویژه کارگران از برنامه های شاخص در حوزه ورزش کارگری در ایام الله دهه فجر عنوان کرد.

حسن عزیزی با بیان این که با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه های ورزشی در دو رشته به صورت مجازی برگزار می شود  بیان کرد: مسابقه کاراته با اجرای کاتا توسط کارگران و فرزندان آنان که داری کمربند مشکی و قهوه ای هستند و مسابقه ووشو با اجرای فرم های تالو به صورت مجازی برگزار خواد شد.

وی همچنین به برخی برنامه های عمومی در سطح کارخانجات و واحدهای کارگری اشاره کرد و گفت: نرمش صبحگاهی در قالب طرح پویش ورزش و کار در شرکت ایران خودروی کرمانشاه و چندین کارخانه بزرگ استان و برنامه های متنوع دیگر در سطح واحدهای کارگری در ایام الله دهه فجر انجام خواهد شد.

۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۳,۲۸۳
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,دهه فجر انقلاب اسلامی,ورزش کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید