تاکید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر استفاده از ظرفیت دستگاههای عضو شورا برای تامین مسکن کارکنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح مسکن ملی، دستگاههای زیرمجموعه از تمامی ظرفیتهای خود در جهت تامین مسکن کارکنان فاقد مسکن استفاده کنند.
تاکید مدیرکل تعاون وکار هرمزگان بر استفاده از ظرفیت دستگاهای عضو شورا برای تامین مسکن کارکنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، "هادی ابراهیمی" در دوازدهمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای عضو شورای هماهنگی افزود: تلاش وزارت  تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر این است که در استان ها از تمامی ظرفیت های اراضی وزارت متبوع برای تحقق مسکن کارکنان استفاده کند و پس از مشخص کردن زمین مورد نیاز و تشکیل تعاونی های مسکن، طبق توافقات و هماهنگی های صورت گرفته از قابلیت بانک توسعه تعاون ، رفاه کارگران و صندوق کار آفرینی امید در جهت ارائه تسهیلات به مشمولان استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره به این که دهه فجر، یادگار بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و ثمره خون شهیدان است، اظهارکرد: علاوه بر پاسداری از ارزشهای انقلاب، این دهه فرصتی است تا خدمات نظام مقدس و دستاوردهای دولت که نتیجه آن خدمت به مردم و رفع نیازهای جامعه هدف است از طرق مختلف اطلاع رسانی شود.

ابراهیمی بر برگزاری برنامه های مشترک در این ایام توسط دستگاه های عضو شورای هماهنگی تاکید و اضافه کرد: دستگاههای عضو علاوه بر اجرای برنامه های اختصاصی خود در دهه فجر، برنامه های مشترکی نیز در راستای برجسته کردن فعالیتها و خدمات در قالب کلیپ تهیه و اطلاع رسانی کنند.  

در این نشست، ایجاد پایگاه بسیج دستگاه های عضو، عملکرد سطح بندی دستگاههای زیرمجموعه در ارزیابی عملکرد سال گذشته بررسی شد.

۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۲۰
کد خبر : ۲۳۳,۳۲۸
کلیدواژه ها: تشکیل تعاونی های مسکن,ارائه تسهیلات به مشمولان,ظرفیت دستگاهای عضو شورا برای تامین مسکن کارکنان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید