در آستانه ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد :

یازدهمین نشست شورای هماهنگی مدیران و دومین جلسه کمیته کارگری ستاد برگزاری مراسم دهه فجر استان قم

در آستانه ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی یازدهمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان و دومین جلسه کمیته کارگری ستاد برگزاری مراسم دهه فجر استان قم برگزار شد .
یازدهمین نشست شورای هماهنگی مدیران و دومین جلسه کمیته کارگری ستاد برگزاری مراسم دهه فجر استان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ، در این نشست ،ضمن تأکید بر لزوم اهمیت دادن به برگزاری برنامه های دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: با توجه به وجود محدودیتهای ناشی از ویروس منحوث کرونا ، اولویت این ستاد در کلیه برنامه ها رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی است .

کاویانی تصریح کرد: ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مناسبی است تا با هدایت برنامه ها به سوی کمک رسانی به اقشار ضعیف جامعه و آسیب دیدگان از بیماری کرونا ، گامی در جهت رضای خداوند متعال و خدمت به مردم  استان مقدس قم برداریم.

وی با اشاره به برخی از برنامه های ستاد دهه فجر انقلاب اظهار کرد:  امسال علاوه بر برنامه هایی که همانند سالهای گذشته در ایام الله دهه فجر برگزار می شد ، برنامه های دیگری مثل دیدار با خانواده های مدافعان سلامت و تقدیر از تلاشهای ارزشمند کادر درمان نیز برگزار می شود.

۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۵۱
کد خبر : ۲۳۳,۳۸۱
کلیدواژه ها: کرونا,مدافعان سلامت,دهه فجر,شورای هماهنگی استان قم

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید