7 طرح برتر کرمانشاه به دبیرخانه ملی جشنواره امتنان از کارگران معرفی شدند

معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از انتخاب و معرفی 7 طرح برتر به دبیرخانه ملی سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران خبر داد.
7 طرح برتر در بخش های مختلف اقتصادی به دبیرخانه ملی جشنواره امتنان از کارگران معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه جلسه نهایی معرفی نفرات برتر سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان، در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان با حضور اعضا کمیته های ( فنی ، ارزیابی و داوری اجرایی ) جشنواره برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین امین اله سلیمانی در این خصوص بیان  کرد: این جشنواره با هدف شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین به منظور اشاعه فرهنگ کار و تلاش، ‌رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران در جامعه کار و تولید درسه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و در دوسطح ملی و استانی برگزار می شود.

وی افزود: پس از داوری، تعداد 7 طرح برتر در قالب 3 کارگر نمونه، 3 گروه کار نمونه و 1 واحد نمونه در بخش های مختلف اقتصادی انتخاب و به دبیرخانه ملی جشنواره معرفی شدند.

وی ادامه داد: در سی و دومین جشنواره امتنان، تعداد 1507 طرح اقدام به ثبت نام نموده اند که 1210 طرح واجد شرایط احراز مرحله داوری شناخته شدند.

وی با اشاره به اینکه تعداد 323 طرح واجد شرایط بررسی با توجه به میانگین امتیازات داوری شناخته شدند، افزود: ارائه شیوه ‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهره وری، اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید، راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فناوری، افزایش بهره وری و کیفیت نسبت به نمونه ‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص ‌های کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه است که در جشنواره مد نظر قرار گرفته شد.

۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۳,۴۲۶
کلیدواژه ها: داوری جشنواره امتنان,کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید