انجام بیش از 100 برنامه و فعالیت در حوزه کار و تلاش و تعاون کرمانشاه

برنامه‌های کمیته کارگری و کارفرمایی بزرگداشت دهه فجر باید امید بخش باشد

در طلیعه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دهمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان و همزمان جلسه کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد برگزاری مراسم دهه فجر استان کرمانشاه برگزار شد.
برنامه‌های کمیته کارگری و کارفرمایی بزرگداشت دهه فجر باید امید بخش باشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی در این نشست برجسته نمودن نقش کارگران و کارفرمایان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش کارگری را ضروری دانست و تاکید کرد: کارگران و کارفرمایان در دوران هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و عرصه‌های مختلف نیز خدمات شایسته‌ای به کشور ارائه کرده‌اند و این قشر اکنون در خط مقدم جبهه اقتصادی و تولیدات داخلی هستند و همه توان خود را برای توسعه اقتصادی کشور و حل مشکلات به کار گرفته‌اند، بنابراین توجه به این قشر در این ایام از اولویت های کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر است.

رئیس کارگروه کارگری و کارفرمایی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان اظهار کرد: ایام الله دهه فجر همواره یادآور حماسه بزرگ و تاریخ ساز ملت شریف ایران است و امروز در اوج جنگ نابرابر ظالمانه اقتصادی و اعمال شدیدترین تحریم‌های دشمن و همزمان درگیر شدن با وقوع زلزله، سیل و بیماری کرونا، خدمات شایسته و چشمگیری در جهت ایجاد اشتغال و سایر خدمات رفاهی انجام شده است.

حسن عزیزی با اشاره به لزوم  استفاده از تجربیات سنوات گذشته در اجرای برنامه های دهه فجر گفت: با توجه به شرایط شیوع کرونا در کشور برای اجرای باشکوه برنامه های  گرامیداشت دهه فجر در واحدهای کارگری باید با خلاقیت و نوآوری از بستر فضای مجازی استفاده خواهد شد.

عزیزی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط ویژه اقتصادی و شیوع بیماری کرونا، باید تلاش کنیم برنامه‌های دهه فجر به عنوان یک مناسبت ملی امیدبخش باشد و با پرهیز از نگاه قشری، زمینه حضور پررنگ جامعه کار و تلاش و تعاون را فراهم کنیم و مراسم ویژه این ایام مردمی برگزار شود.

 

در پایان جلسه مدیران کل دستگاه دهای اجرایی و دیگر نمایندگان تشکلات و واحدهای اقتصادی ضمن ارائه برنامه های در ایام دهه مبارک فجر، آمادگی خود را جهت هرگونه همراهی با کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد بزرگداشت دهه فجر در اجرای برنامه های گرامیداشت دهه فجر اعلام کردند.

۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۳,۴۳۰
کلیدواژه ها: دهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران کرمانشاه,ستاد بزرگداشت دهه فجر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید