تعداد واحدهای دارای حقوق معوق در استان مرکزی ۳۵ درصد کاهش یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد واحدهای دارای حقوق معوق در این استان در ۹ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۳۵ درصد کاهش یافت.
تعداد واحدهای دارای حقوق معوق در استان مرکزی ۳۵ درصد کاهش یافت
 
وی بیان کرد: تعداد کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی نیز از پنج هزار و ۵۶۵ نفر در پارسال به یک هزار و ۳۴۲ نفر در ۹ ماه امسال رسیده که این بخش نیز با کاهش ۷۸ درصدی همراه بوده است.
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: تعداد ماه‌های دارای حقوق معوق کارگران این استان نیز با کاهش ۴۴ درصدی همراه بوده و از ۱۳۸ ماه به ۷۷ ماه رسیده است.
 
آبایی اظهارکرد: کارگران پنج شهرستان آشتیان، خنداب، دلیجان، کمیجان و محلات در استان مرکزی، هیچ حقوق معوقی ندارند و امید است حقوق معوق کارگران هفت شهرستان دیگر هم به صفر رسد.
 
وی گفت: بیشترین سهم شرکت‌های دارای حقوق معوق استان مرکزی با ۱۰ واحد مربوط به شهرستان اراک و ۱۴ دیگر در ۶ شهرستان تفرش، خمین، زرندیه، ساوه، شازند و فراهان است.
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: بیشترین کاهش تعداد شرکت‌های دارای حقوق معوق این استان در ۹ ماه امسال مربوط به شهرستان ساوه است که تعداد آن از ۱۲ شرکت به سه شرکت رسیده و با کاهش ۷۵ درصدی همراه بوده است.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۳,۴۴۱
کلیدواژه ها: واحدهای تولیدی,حقوق معوق,استان مرکزی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید