برنامه ریزی برای اجرای 400 عنوان برنامه در ایام دهه فجر توسط کارگروه کارگری و کارآفرینی سیستان و بلوچستان

رییس کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: برای گرامیداشت ایام شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران، 400 عنوان برنامه توسط این کمیته پیش بینی شده که بر حسب روز شمار این ایام، عمدتا در بستر فضای مجازی و یا با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر استان اجرا خواهد شد.
برنامه ریزی برای اجرای 400 عنوان برنامه در ایام دهه فجر توسط کارگروه کارگری و کارآفرینی سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: این برنامه ها پیرو برگزاری جلسات کارگروه های کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که از هفته ها قبل در اداره کل و ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر استان با حضور نمایندگان دستگاه های عضو این کارگروه برگزار شد، برنامه ریزی و آماده اجرا است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان اظهارکرد:  ادای احترام به مقام شامخ شهدا، طلیعه برنامه های این کارگروه در ایام مبارک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود.
جهاندیده عرضه کالای اقساطی و خدمات به کارگران و عموم مردم توسط شرکت های تعاونی مصرف، رژه نمادین اتحادیه تاکسیرانی، برپایی نمایشگاه صنایع دستی، عیادت از بیماران صعب العلاج و تجلیل از کادر درمان تامین اجتماعی و حضور با شکوه کارگران و کارفرمایان، تعاونگران و سازمان بسیج کارگری در میعادگاه های نماز جمعه را بخشی از برنامه های این کارگروه در ایام الله دهه فجر امسال اعلام کرد.
وی ادامه داد: تجلیل از بانوان فعال تشکل های کارگری و کارفرمایی همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن، برگزاری آیین تجلیل از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه کار استان، برگزاری جشنواره پیاده روی خانوادگی ویژه کارگران و خانواده های آنان با رعایت پروتکل های بهداشتی، ویزیت رایگان و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، برگزاری مرحله کشوری مسابقات قرآن ویژه جامعه هدف بصورت ویدئو کنفرانس، افتتاح پایگاه بسیج کارگری و اهدای خون از دیگر برنامه های کارگروه کارگری و کارآفرینی استان در این ایام است.
 رییس کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان در ادامه از کارگران به عنوان یکی از ستون های اصلی انقلاب اسلامی در کشور یاد کرد و افزود: کارگران قشر زحمتکش و مولد جامعه هستند که همواره نقش خود را در مسیر انقلاب اسلامی به خوبی ایفا کرده اند و به این خاطر است که امروزه نقش کارگران در رونق اقتصاد کشور برجسته و ممتاز است.
جهاندیده تاکید کرد: وظیفه امروز ما این است که ضمن گرامیداشت باشکوه ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در راه امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب قدم برداریم.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۵:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۳,۴۴۵
کلیدواژه ها: کارگروه کارگری ، سیستان و بلوچستان ، مهرداد جهاندیده ، دهه فجر ، چهل و دومین سالگرد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید