برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش در استان تهران

چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده آنان در استان تهران همزمان با سایر استان‌های کشور از طریق ویدیو کنفرانس و به میزبانی و مدیریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در این مراسم پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ قرآنی و معارف دینی در جامعه کار و تولید، بیان کرد: برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کارگری در اشاعه فرهنگ اسلامی کار و تعاون تاثیر بسیاری دارد و بایستی برای نهادینه کردن دستورات الهی و  همچنین فرامین ائمه معصومین(ع) مسابقاتی هم در زمینه ترویج احیای  برپایی نماز، امر به معروف و نهی از منکر و ارزش کار در اسلام برگزار شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در رشته‌های قرائت(ترتیل– تحقیق)، حفظ قرآن کریم(کل 20جزء - ده جزء) و مفاهیم با حضور بخش خواهران استان تهران روز 6 بهمن ماه سال جاری با بهره گیری از بستر فضای مجازی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد. 

ضمنا چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده آنان در بخش برادران نیز در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

 

شایان ذکر است نتایج این دوره از مسابقات اواخر بهمن ماه اعلام و طی مراسمی از برگزیدگان تقدیر بعمل می آید.

 

 

۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۲۳۳,۴۹۰
کلیدواژه ها: چهاردهمین,مسابقات قرآن کریم,کار و تلاش,استان تهران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید