مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران:

امنیت، اقتدار و صلابت امروز کشورمان، مرهون زحمات ایثارگران است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران با اشاره به رشادت های رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس گفت: امنیت، اقتدار و صلابت امروز کشورمان، مرهون زحمات ایثارگران است.
امنیت، اقتدار و صلابت امروز کشورمان، مرهون زحمات ایثارگران است

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری در نشست با ایثارگران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران که  با هدف شناسایی نیاز جامعه کار و تولید با حضور حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نایب رییس حقوقی و قضایی مجلس و رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، مسعود آزادی مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور ایثارگران، سرتیپ دوم پاسدار سید مجید برهمند جانباز ۸۵ درصد برگزار شد، گفت: روایت زندگی ایثارگران نشان از ارزش بی انتهای مقام ایثارگری و قهرمانی این تبار است. رزمندگان اسلام، مخلصانه از میهن اسلامی دفاع کردند و امنیت، اقتدار و صلابت امروز کشور عزیزمان، مرهون زحمات این قشر ایثارگر است که با قدرت دفاعی و حماسه رزمندگان غیور اسلام و اهداء خون ایران اسلامی را بیمه کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران افزود: رزمندگان ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس در حساس ترین دوران تاریخ با قامتی بر بلندای ابدیت، گام های استواری در راه حقیقت خواهی برداشتند. تلاش های ایثارگران سبب شد تا آرمان حقیقت خواهی و عدالتخواهی تبلور پیدا کند. خانواده های معظم شهدا و ایثارگران زینب گونه در مقابل تمام مشکلات ایستادگی کردند تا بتوانند مقاومت را به صورت زنده به نمایش بگذارند. اگر امروز در سطح جهان کشورمان حرفی برای گفتن دارد در سایه رشادت های دلاوران ایران اسلامی و شهدا و ایثارگران است.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی و از آزادگان هشت سال دفاع مقدس بیان کرد:  امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی میراث دار پیغمبران بود که بدون داشتن تشکیلات و ابزار کافی برای پاسداری از حق و مبارزه با طاغوت قیام کرد.

وی  گفت:  خداوند به مؤمنان وعده می‌دهد که برای آنان جامعه‌ای صالح بوجود آورد و زمین را در اختیارشان قرار دهد  دینشان را در زمین چیره و برتر ‌سازد و امنیت را جایگزین ترسشان نماید. با این وعده الهی انقلاب اسلامی با داشتن این همه دشمن طی این 42 سال مستحکم تر از قبل با قدرتی بی سابقه در جهان پا برجاست که این نشان از قدرت  مسلمان ایرانی است.

شایان ذکر است در این نشست سرتیپ دوم پاسدار سید مجید برهمند به خاطره گویی از دوران جنگ تحمیلی پرداخت و در ادامه مسعود آزادی مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ایثارگران حاضر در جلسه گفتگو کرد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۲۳۳,۴۹۳
کلیدواژه ها: حجت الاسلام نوروزی,نایب رییس حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی,,پروانه رضایی بختیاری,استان تهران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید