مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

تلاش برای کاهش ضایعات و پیشگیری از آسیب های روحی و صیانت از جان و مال مردم یک کار مقدس است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تلاش برای کاهش ضایعات و پیشگیری از آسیب های روحی و روانی صیانت از جان و مال مردم یک کار مقدس است.
تلاش برای کاهش ضایعات و پیشگیری از آسیب های روحی و روانی و صیانت از جان و مال مردم یک کار مقدس است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی در نشست تخصصی با مدیر عامل آتش نشانی تبریز با اشاره به ماموریت مهم سازمان آتش نشانی در پشتیبانی و اقدامات امداد و نجات گفت:امنیت و آرامش مردم از مهم ترین اقداماتی است که این سازمان با تمام وجود برای تحقق این امر تلاش می کند.

وی با بیان وظایف ذاتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صیانت از منابع ارزشمند کار اظهار کرد: این وزارت خانه نقش بسیار مهمی را در پیشگیری از حوادث ناشی از کار و مشاغل پر مخاطره دارد و وجود این سازمان در ایجاد آرامش روحی و روانی نیروی کار کاهش مشکلات ناشی از بروز حوادث احتمالی بسیار ارزشمند است.

وی ایجاد خانه های بهداشت کارگری و نیز تربیت منابع انسانی در حوزه حفاظتی و ایمنی خاطرنشان کرد: وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی با ایجاد مراکز تحقیقات،حفاظت و بهداشت کار در راستای ارتقاء دانش و بینش کارگران و استقرار کارشناسان ایمنی در واحد های تولیدی صنعتی در کاهش حوادثات و بیماریهای احتمالی اقدامات خوبی را بعمل آورده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز هم در این نشست با قدردانی از تلاشهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: سازمان آتش نشانی مختص یک فرد و یا سازمان نیست بلکه مجموعه ای است که با آحاد مردم در ارتباط است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز از فعالیت ۵۰۰ نفر نیروی عملیاتی در ۲۳ ایستگاه این مرکز خبر داد و گفت: این سازمان با تمام وجود ضمن انجام اقدامات امداد و نجات در جهت آگاه سازی عمومی و تربیت نیروهای متخصص و ارائه آموزشهای ایمنی با انگیزه بیشتر در خدمت مردم است و این آمادگی را دارد تا با انعقاد تفاهم نامه در راستای ارائه آموزشهای عمومی و ایمنی با ادارات و واحد های تولیدی،صنعتی همکاری کند.

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۳,۴۹۹
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, حسین فتحی, کاهش ضایعات, پیشگیری از آسیب های روحی و روانی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید