مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام خبر داد: چهار شرکت تعاونی با ۱۱۴ فرصت شغلی در دهه فجر افتتاح می شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: چهار شرکت تعاونی با ایجاد ۱۱۴ فرصت شغلی همزمان با دهه فجر در ایلام به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح می شود.
چهار شرکت تعاونی با ۱۱۴ فرصت شغلی به شکل ویدئو کنفرانس افتتاح می شوند
به ‌گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شکراله شیرخانی در نشست مجازی با خبرنگاران استان اظهارکرد: شرکت تعاونی های ۳۵۸۲ دانش بنیان دره شهر، ۱۳۸۴ پرورش میش، شرکت تعاونی مسکن نظام مهندسی ایلام و مسکن دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ایام دهه مبارک فجر به صورت ویدیو کنفرانس به بهره برداری می رسند.

وی افزود: ظرفیت شرکت تعاونی ۳۵۸۲ دانش بنیان دره شهر ۸۵۰ تن در سال با میزان سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال و شرکت تعاونی ۱۳۸۴ پرورش میش داشتی با یک هزار راس با میزان سرمایه گذاری ۳۵ میلیارد ریال است.

شیرخانی ادامه داد: همچنین ظرفیت شرکت تعاونی مسکن نظام مهندسی ایلام ۹ واحد با میزان سرمایه گذاری ۱۱۰ میلیارد ریال و شرکت تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی ۱۴۴ واحدی با میزان سرمایه گذاری ۱۸۰ میلیارد ریال است.

وی تصریح کرد: مجموع سرمایه گذاری شرکت های تعاونی افتتاحی ۵۲۵ میلیارد ریال و میزان تسهیلات پرداختی به این تعاونی ها نیز بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال است.

تجلیل و سرکشی از خانواده شهدای کارگری و کارکنان، تجلیل از کارگران، تعاونگران در عرصه کار و تلاش، برگزاری مسابقات ورزش در فضای مجازی و حقیقی، برنامه های ورزش همگانی پویش دوشنبه های کارگری در واحدهای کارگری، حضور مجازی در خبرگزاری ها، حضور در رادیو، حضور در صداوسیما، برگزاری نشست خبری و تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش استان از سایر برنامه های این اداره کل در دهه فجر است.

در دهه فجر امسال بیش از ۳ هزارو ۴۰۰ برنامه در ایلام در قالب ۲۱ کارگروه تخصصی کار برنامه ریزی و اجرای برنامه های ویژه بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را انجام می دهند.

آیین های دهه فجر امسال با شعار محوری « انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر ، چون کوه استوار » اجرا می شوند.


۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۰۱
کد خبر : ۲۳۳,۵۰۶
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام,افتتاح شرکت تعاونی, ایلام, دهه فجر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید