افتتاح 23 شرکت تعاونی در لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۲۳ طرح تعاونی با سرمایه‌گذاری ۲۴ میلیارد تومان همزمان با دهه فجر در این استان افتتاح می‌شود.
افتتاح 23 شرکت تعاونی در لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب گفت: این تعداد تعاونی در بخش های مختلف از جمله صنعت، کشاورزی، مسکن،خدمات و تولیدی تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه این تعاونی ها دارای ۸۴۳ عضو در بخشهای خدمات ، صنعت ، کشاورزی و مسکن هستند، تصریح کرد: ۶ میلیارد تومان از سرمایه ۲۴ میلیارد تومانی این تعاونی ها در قالب تسهیلات تامین شده است و با راه اندازی آنها ۱۸۱ فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

وی اظهار کرد: تعاون به عنوان مردمی‌ترین بخش اقتصاد در اشتغالزایی و تحقق رفاه اجتماعی است که با تجمیع سرمایه های کم، انجام فعالیت های بزرگ اقتصادی و بهره گیری از توان افراد در حوزه های مختلف نقش مهمی در توسعه و جهش تولید کشور دارد.

آشتاب با تاکید بر ضرورت معرفی دستاوردهای نظام در دهه فجر ادامه داد :علاوه بر افتتاح تعاونی، برنامه های فرهنگی از جمله نواختن زنگ انقلاب کارگری، غبارروبی گلزار شهیدان و تجلیل از خانواده شهدا، تقدیر از کادر درمانی در دستور کار قرار دارد.

۲ هزار و ۸۶۷ شرکت تعاونی فعال در لرستان وجود دارد که زمینه اشتغال بیش از ۳۰ هزار نفر را فراهم کرده اند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵
کد خبر : ۲۳۳,۵۳۶
کلیدواژه ها: افتتاح طرحهای تعاونی لرستان,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان,آشتاب

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید