اجرای طرح ده‌گردشی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سیستان و بلوچستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان گفت: به منظور شناسایی ظرفیت‌های روستایی، طرح «ده‌ گردشی» و برگزاری میز خدمت روستاها از سوی کارگزاران این صندوق در استان انجام می‌شود.
اجرای طرح ده‌گردشی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، امان‌الله شاقوزایی افزود:  اجرای این طرح در معرفی صندوق، شرایط و مزایای آن و افزایش ضریب پوشش بیمه‌ای جامعه هدف تاثیرگذار است.
وی در ادامه با اشاره به  اجرای طرح بازاریاب کارگزاری‌ها در سیستان و بلوچستان اظهار کرد: استفاده از نیروهای فعال و توانمند به عنوان بازاریاب برای معرفی و جذب خانواده‌ها،  بهبود عملکرد کارگزاران و خدمات‌رسانی بهتر به مشمولان صندوق بیمه اجتماعی کمک می‌کند و امیدواریم کارگزاران از این فرصت به خوبی استفاده کنند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان بیان کرد:  افزایش سطح دانش و تخصص کارگزاران صندوق در پیشرفت فعالیت آنان بسیار موثر بوده و با برگزاری دوره‌های آموزشی کیفی و موردنیاز بصورت آنلاین این امکان برای کارگزاران و کارشناسان فراهم شده است.
شاقوزایی با اشاره به اینکه اکنون یک هزار و ۱۵۰ نفر مستمری بگیر این صندوق در سیستان و بلوچستان هستند، گفت: واریزی هر خانوار به عنوان حق بیمه حداقل ۳۳۰ هزار تومان و حداکثر ۸۴۰ هزار تومان سالیانه و ماهیانه حداقل ۲۷ هزار تومان و حداکثر ۷۰ هزار تومان بوده که به ۲ صورت سه ماهه و ۶ ماهه قابل پرداخت است.
وی افزود: ۶۴ کارگزاری در سیستان و بلوچستان وجود دارد که از این تعداد پنج کارگزاری در زاهدان، یک کارگزاری در میرجاوه، ۲ کارگزاری در نوک آباد، چهار کارگزاری در سراوان، ۲ کارگزاری در سیب‌سوران، چهار کارگزاری در چابهار، پنج کارگزاری در ایرانشهر، چهار کارگزاری در بمپور، ۱۲ کارگزاری در بزمان، پنج کارگزاری در مهرستان، ۲ کارگزاری در زابلی، چهار کارگزاری درهامون، ۶ کارگزاری در زهک، سه کارگزاری در هیرمند، یک کارگزاری در نیمروز، چهار کارگزاری در زابل، یک کارگزاری در قصرقند، ۲ کارگزاری در فنوج، ۲ کارگزاری در راسک و ۲ کارگزاری در نیکشهر هستند.

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۳,۵۸۴
کلیدواژه ها: بیمه اجتماعی , سیستان و بلوچستان , کشاورزان روستاییان و عشایر , امان الله شاقوزایی , طرح ده گردشی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید