مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:

ایلام در مباحث کارگری وضعیت مناسبی در کشور دارد

رییس و مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با سرهنگ القاصی مهر فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام دیدار کردند.
ایلام در مباحث کارگری وضعیت مناسبی در کشور دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی در دیدار با سرهنگ دلاور القاصی مهر گفت: با تلاش و زحمات سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و مجموعه مدیران دستگاه های ذی ربط استان ایلام، ایلام در مباحث کارگری وضعیت مناسبی در کشور دارد و آرام ترین استان کشور از نظر مسائل و مشکلات واحدهای کارگری  است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی همواره برای آرامش و آسایش مردم و این مرز و بوم از جان خود مایه گذاشته اند و بخش اعظمی از آرامش امروزی که در کشور حکم فرما است را مدیون از خود گذشتگی ها و تلاش های بی منت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هستیم.

سرهنگ القاصی مهر نیز در این دیدار، گفت: رویکرد نیروی انتظامی، تعاملی، همدلی و هم افزایی است و با تمام پشتیانی و اعلام حمایت خود  از دستگاه های سطح استان  را اعلام میکنیم  .

وی تصریح کرد: وزارت کار با قشر محروم و طبقه پایین جامعه در ارتباط است که با توجه ایجاد امنیت، شاهد کاهش آسیب های اجتماعی کاهش در سطح جامعه باشیم.

وی اظهار کرد: ارتباط موثر وزارت کار با نیروی انتظامی باعث خواهد شد که آسیب های اجتماعی کاهش پیدا کند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان این که وظیفه اصلی نیروی انتظامی امنیت سازی برای مردم است، گفت: کلیه فعالیت های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در سایه ایجاد امنیت پایدار فراهم می شود.

سرهنگ القاصی مهر افزود: امنیت امروز نظام اسلامی با درایت مقام معظم رهبری و مرهون خون شهدا و ایثارگران است که متولی اصلی حفظ این امنیت نیز نیروی انتظامی محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: چنان‌چه هر جامعه از نظر احساس امنیت در سطح بالایی باشد، به طور قطع مردم آن جامعه نیز از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار خوبی هستند.

فرمانده نیروی انتظامی ایلام یادآور شد: برخورد قاطع ، پیشگیرانه و در عین حال مرتبط با موازین شرعی و قانونی باعث دلگرمی عموم مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایجاد ترس در بین اندک افراد مجرم و متخلفین می شود و این رفتار در رفع جرم و کاهش تخلفات تاثیرگذار است.

در این جلسه، مدیران تامین اجتماعی، درمان تامسن اجتماعی، بهزیستی، بانک توسعه تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ضمن تبریک انتصاب فرمانده نیروی انتظامی استان، اقدامات و فعالیت های خود را تشریح کردند.

در پایان این جلسه مدیران دستگاه های تابعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با تقدیم لوح تقدیری انتصاب فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام را تبریک گفتند.

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸
کد خبر : ۲۳۳,۶۰۴
کلیدواژه ها: ایلام, مباحث کارگری, نیروی انتظامی,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید