به مناسبت دهه فجر انجام شد؛

افتتاح و بهره‌برداری از بیست و ششمین مرکز کارآموزی بین کارگاهی استان البرز

همزمان با دهه فجر و با هدف ارتقاء مهارت و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی ، بیست و ششمین مرکز کارآموزی بين کارگاهی فنی و حرفه‌ای استان البرز واقع در شهرک صنعتی اشتهارد افتتاح شد.
افتتاح و بهره‌برداری از بیست و ششمین مرکز کارآموزی بین کارگاهی استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز ؛علی پورجعفر معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص این مرکز گفت : در راستای اجرایی کردن تفاهم نامه استانی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز و هلدینگ پایدار و با هدف ارتقای مهارت و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی شرکت پدیده شیمی غرب، بیست و ششمین مرکز کارآموزی بین کارگاهی استان البرز در شرکت یادشده واقع در شهرک صنعتی اشتهارد افتتاح شد.

وی یکی از اهداف آموزش‌های مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را ارتقاء مهارت تکنسین‌ ها، کارگران و کارکنان صنایع و صنوف برشمرد و راه اندازی مراکز جوار کارگاهی را در این راستا ارزیابی کرد.

معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز افزود: تعامل با صنایع و صنوف، رمز موفقیت آموزش‌های مهارتی مبتنی بر نیاز بازار کار بوده و ایجاد مراکز آموزش فنی و حرفه ای جوار کارگاهی، افزایش بهره وری و کاهش ضایعات ناشی از کار را به دنبال خواهد داشت.

پورجعفر اظهارامیدواری کرد که با استقرار سیستم‌های آموزشی و مراکز جوار کارگاهی در صنایع بتوان گام موثری در جهت افزایش بهره وری و نیل به اهداف کمی و کیفی صنایع استان برداشت.

در این مراسم که با حضور مدیران شرکت پدیده شیمی غرب و مسئولان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد ، مجوز مرکز جوار کارگاهی به شرکت پدیده شیمی غرب اهدا شد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۳,۶۱۲
کلیدواژه ها: بیست و ششمین مرکز کارآموزی بین کارگاهی,فنی وحرفه ای,شهرک صنعتی اشتهارد,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید