همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی؛

۱۰ طرح تعاونی، فرهنگی و مشاغل خانگی در خوزستان به بهره برداری رسید

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از افتتاح ۱۰ طرح در نخستین روز از دهه مبارک فجر خبر داد.
۱۰ طرح تعاونی، فرهنگی و مشاغل خانگی در خوزستان به بهره برداری رسید


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین درباره طرح های به بهره برداری رسیده در نخستین روز از دهه مبارک فجر اظهار کرد: بزرگداشت مراسم دهه فجر امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا با سال های دیگر متفاوت است اما باید بدانیم هیچ عاملی نمی تواند ما را از گرامیداشت این روزهای بزرگ که مایه افتخار و سربلندی مردم و میهن عزیزمان است، بازدارد.
وی با اشاره به ۱۰ طرح تعاونی، فرهنگی و مشاغل خانگی به بهره برداری رسیده است،  گفت: طرح های شرکت های تعاونی نان ساج دز در اندیمشک، تعاونی گردشگری سهیل گشت در پلاژ سد دز و تعاونی طبیعت گردی سهیل دشت به بهره‌برداری رسید.
غمگین افزود: خانه‌های فرهنگ کار در نیروگاه و سد کرخه و شرکت تراورس بتنی در اندیمشک در نخستین روز دهه فجر به بهره برداری رسیدند.
وی با اشاره به افتتاح طرح های مشاغل خانگی گفت: چهار طرح مشاغل خانگی در اندیمشک و طرح تولید درب و پنجره پی وی سی نیز به بهره برداری رسید.
 مدیران تعاون، اشتغال و کار آفرینی و امور اجتماعی اداره کل به عنوان نمایندگان ویژه مدیر کل ضمن شرکت در مراسم رژه موتوری و خودرویی به مناسبت گرامیداشت ورود تاریخی امام راحل به وطن، در مراسم افتتاح طرح ها در کنار مسوولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۲۳۳,۶۳۹
کلیدواژه ها: افتتاح طرح تعاونی,مشاغل خانگی,خوزستان,دهه فجر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید