مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قزوین: تعالی ورزش قهرمانی زیر سایه ورزش کارگری است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعالی ورزش قهرمانی زیر سایه ورزش کارگری است.
تعالی ورزش قهرمانی زیر سایه ورزش کارگری است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین ،رضا گروسی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در جلسه مجمع سالیانه هیات ورزشهای کارگری استان  که در سالن اجتماعات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  و با حضور نایبی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان و باقری نائب رئیس هیات  ورزش کارگری استان که به طور مجازی برگزار شد، افزود: تعالی ورزش قهرمانی زیر سایه ورزش کارگری است
وی تصریح کرد : آکادمی ورزش کارگری جهت ارائه خدمت به خانواده های کارگران و همچنین استعدادیابی فرزندان کارگر از جمله فعالیت های است که با مشارکت اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین اجرایی می شود.
گروسی افزود : کارگران که یکی از اقشار پرتلاش جامعه محسوب می شوند، در چند سال اخیر ضمن تلاش در جبهه تولید و اقتصاد، به ورزش آماتور کارگری می پردازند، که این مهم علاوه بر پرورش جسم و روح انسان موجب افزایش راندمان کاری آنان می شود.
وی تصریح کرد: توسعه و تجهیز اماکان ورزشی کارگری بایستی مورد پیگیری و لزوم بسترسازی های مناسب برای ورزش کارگری با همکاری اداره کل ورزش و جوانان قرار گیرد .
 نایبی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان از اعلام آمادگی جهت میزبانی از اردوی تیم های ملی کارگری در استان خبر داد .
 خراسانی نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری در این جلسه که بطور مجازی برگزار شد  از عملکرد ورزش کارگری استان قزوین اظهار رضایت کرد .
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۴۳
کد خبر : ۲۳۳,۶۷۹
کلیدواژه ها: هیات ورزشهای کارگری استان قزوین,ورزش کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید