مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

ایام الله دهه فجر یادآور ایستادگی ملت ایران در برابر اقدامات قدرت های پوشالی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ایام الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، یادآور رشادت ها، ایثارگری ها و ایستادگی مقتدرانه ملت قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی در برابر اقدامات مذبوحانه استبداد ستم شاهی و قدرت های پوشالی جهان است.
ایام الله دهه فجر یادآور ایستادگی ملت ایران در برابر اقدامات قدرت های پوشالی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که با فریادشان آزادیخواهی و استقلال طلبی را در گوش و جان جهانیان طنین‌ انداز کرد.

وی اظهارکرد:  انقلاب اسلامی ایران الگویی جامع و کامل برای کشورهای در بند استبداد و ظلم به شمار می رود که توانسته ایدئولوژی استقلال طلبی و آزادیخواهی خود را در سراسر منطقه و حتی دنیا تسری بخشد.
رییس کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر استان ادامه داد: چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی را در شرایطی آغاز می‌کنیم که جهانیان مبهوت قدرت، توان و اراده ایران و ایرانی هستند.
 
جهاندیده تصریح کرد: علی رغم فشار‌های مختلف دشمنان میهن عزیز اسلامی از تهدید، فشار اقتصادی و تحریم گرفته تا انواع جنگ‌های روانی و تلاش برای ناامید کردن مردم، ملت غیور ایران تمام دستاویز‌های آنان را با اراده پولادین خود به سخره گرفته و نشان داده اند دیار آرش کمانگیرها، رستم‌ها و تختی‌ها اکنون به دلاورانی از نوع سردار سلیمانی و فخری زاده هایش می‌نازد و دلاوری و مردانگی همواره بر تارک و تاریخ این سرزمین ثبت شده و می‌درخشد.
 
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۳,۷۱۱
کلیدواژه ها: دهه فجر ، مهرداد جهاندیده ، چهل و دومین سالگرد ، انقلاب اسلامی ایران ، سیستان و بلوچستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید