مدیر کل کار و رئیس کمیته کارگری دهه فجر در کردستان:

انتقال اهداف و آرمان های شهدا و انقلاب به نسل های آینده، تکلیف شرعی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و رئیس کمیته کارگری ستاد گرامیداشت دهه فجر در استان، در سومین جلسه اعضای کمیته، نکوداشت خون شهدای انقلاب را وظیفه دینی برشمرد و گفت: همه ما در انتقال اهداف و آرمانهای شهیدان و انقلاب به نسل های آینده، تکلیف شرعی داریم.
کمیته کارگری ستاد گرامیداشت دهه فجر در کردستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی با تبریک فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نقش جامعه کار و تولید را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ضروری دانست و افزود: مردم و به خصوص قشر زحمتکش کارگری در پیروزی انقلاب اسلامی نقش اساسی داشتند بنابراین برنامه ها و  جشن های سالگرد انقلاب نیز باید مردمی و با مشارکت و حضور اقشار مردم برگزار شود.

صلواتی همچنین نقش زنان به ویژه زنان کارگر در پیروزی انقلاب اسلامی را یادآور شد و اظهار کرد: انقلاب اسلامی جایگاه ویژه ای برای زنان در جامعه و خانواده اندیشیده است بنابراین زنان نیز در برنامه های گرامیداشت انقلاب اسلامی باید به صورت خاص ایفای نقش کنند.

مدیرکل کار و رئیس کمیته کارگری ستاد گرامیداشت دهه فجر در کردستان برنامه‌های این مناسبت ملی را حول تبین نقش کارگران توصیف کرد و گفت: حضور کارگران و کارفرمایان در مراسم عطر افشانی مزار شهدا، برنامه های فرهنگی ترویجی با رویکرد بازنشر اهداف و آرمان‌های شهدا و انقلاب، افتتاحیه ها و مسابقات ورزشی و.... از جمله برنامه‌های تدوین شده کمیته کارگری دهه فجر استان کردستان در سال جاری است.

فرزاد پیشکاری معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم در این جلسه، فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و بیان کرد: با وجود این که معیشت مردم تحت شرایط خاص اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه دچار آسیب شده است امام همچنان بر عهد و پیمان خود با شهداء و آرمان های انقلاب اسلامی پایبند هستند.

پیشکاری خاطرنشان کرد: بر همین اساس برنامه های کمیته کارگری دهه فجر انقلاب اسلامی با رویکرد تبیین نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و همچنین نقش آنان در استمرار حیات انقلاب اسلامی تدوین می شود.

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲
کد خبر : ۲۳۳,۷۲۶
کلیدواژه ها: کمیته کارگری, گرامیداشت دهه فجر,تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان, برهان صلواتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید