مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد:

تعاونی‌های زنجان 9میلیون و 600 هزار دلار محصول صادر کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طی 9ماهه امسال ارزش صادرات شرکت‌های تعاونی این استان به9میلیون و675هزار دلار رسید.
تعاونی‌های زنجان 9میلیون و 600 هزار دلار محصول صادر کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی افزود: عمده صادرات محصولات شرکتهای تعاونی استان به کشورهای عراق، ترکیه و ارمنستان بوده است.
وی ادامه داد: یکی از سیاست ها و برنامه های بخش تعاون استان، توسعه صادرات و بازاریابی برای محصولات تولیدی تعاونی ها و تشکیل تعاونی های تخصصی صادرات و خدمات تجاری است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در سطح کشور برای اولین بار میز صادرات بخش تعاون در استان زنجان راه اندازی شده است که در توسعه فعالیت‌های صادراتی شرکت‌های تعاونی بسیار موثر خواهد بود.
بر اساس اعلام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان سال گذشته میزان صادرات تعاونی این استان بالغ بر ۱۶ میلیون دلار و در سال ۹۷ نیز بیش از ۱۹ میلیون دلار بود.

وجود چهار هزار و ۵۷۲ تعاونی در استان زنجان

 یوسفی از وجود چهار هزار و ۵۷۲ تعاونی در استان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد، یک هزار و ۲۰۷ تعاونی فعال و سه هزار و ۳۶۵ تعاونی هم در استان غیرفعال است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: تاکنون ۷۷۱ تعاونی در استان زنجان منحل شده است و شناسایی تعاونی‌های غیرفعال هم ادامه دارد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴
کد خبر : ۲۳۳,۷۳۵
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل,تعاون کار,زنجان,اشتغال,تعاونی,صادرات

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید