مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه خبر داد: تیم اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کرمانشاه سفر می‌کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان های کرمانشاه و کردستان به همراه روسای سازمان ها، موسسات و بانک های عامل و مدیران کل معاونت های وزارتخانه با هدف توسعه برنامه‌های اشتغالزا و نیز حمایت از سرمایه‌گذاری‌ها به کرمانشاه سفر خواهند کرد.
خبر داد: تیم اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کرمانشاه سفر می‌کند
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ، حسن عزیزی افزود: بررسی و پیگیری پروژه‌های مربوط به شستا، طرح‌های مرتبط با تجارت مرزی، پروژه‌های مربوط به زنجیره‌های ارزش، مشاغل کوچک و کارگاهی، مشاغل خانگی و بحث بیمه روستایی از مهمترین اهداف سفر تیم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان است.
وی تأمین مالی بانک‌ها را از اهداف دیگر این سفر عنوان و بیان کرد: مدیران بانک‌های رفاه کارگران، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید نیز به همراه این تیم به استان کرمانشاه خواهند آمد تا با تامین مالی این بانکها بخشی از کمبود اعتبارات لازم برای تکمیل و تجهیز پروژه های استان تامین و مرتفع شود و امیدواریم سفر این تیم ، موجب رونق تولید و اشتغال در استان شود.
وی دیدار با استاندار کرمانشاه، حضور در برنامه های ستادی و شهرستانی از جمله جلسات کمیته هماهنگی اشتغال استان با حضور استاندار و معاون هماهنگی امور اقتصادی و انعقاد تفاهم نامه همکاری بین استانداری و وزارت کار به نمایندگی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال را از مهمترین برنامه های تیم اقتصادی اعزامی  عنوان کرد.
رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان همچنین بیان کرد:  25 برنامه دیگر در قالب نشست،بازدید، دیدار و حضور در مراسم و سفر به شهرستان های تابعه استان توسط تیم اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.
وی اظهار امیدواری کرد: با سفر معاونین، روسای سازمان ها و بانک های عامل زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برخی از مشکلات اقتصادی در حوزه ایجاد اشتغال و تامین مالی پروژه های در دست احداث،احصا و با هماهنگی مدیران ارشد استانی با هدف کاهش نرخ بیکاری استان مرتفع شود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲
کد خبر : ۲۳۳,۷۴۰
کلیدواژه ها: عزیزی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه,سفر تیم اقتصادی به کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید