فارس در جایگاه دوم ورزش کارگری کشور قرار گرفت

رئیس هیات ورزش کارگران استان فارس و مشاور فدراسیون ورزش کارگران جمهوری اسلامی گفت: هیات ورزش کارگران فارس در 6 ماهه اول سال 99 رتبه دوم کشور را کسب کرد.
فارس در جایگاه دوم ورزش کارگری کشور قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، امید جواندل با اشاره به ارزیابی عملکرد فدراسیون ورزش کارگران افزود: هیات ورزش کارگران فارس با کسب 374 امتیاز در ارزیابی صورت گرفته رتبه دوم کشور را کسب کرد.

وی ادامه داد: در ایام شیوع بیماری کرونا 26 مسابقه در بخش مردان،زنان ، خانواده و فرزندان کارگران در سطح این استان برگزار شده است.

مشاور فدراسیون ورزش کارگران جمهوری اسلامی اضافه کرد: 3 دوره کلاس آموزشی در 6 ماهه نخست سال جاری در سطح فارس برگزار شد و تیم کوهنوردی کارگران به قله شهرستان اقلید نیز صعود کرد که  همزمان  با برنامه های کوهنوردی  در سطح کشور  برنامه ریزی و اجرا شده است.

وی با بیان این که کارگران این استان حضور پررنگ در جشنواره فرهنگی و ورزشی اداره کل امور ورزش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی داشتند و همچنین خانواده کارگران این استان حضور پررنگی در جشنواره شب یلدای کارگران سراسر کشور داشتند.

جواندل بیان کرد: در جهت ایجاد نشاط در بین جامعه کارگری برگزاری ورزش صبحگاهی در کارخانه جات استان با رعایت فاصله اجتماعی جز اولویت های این حوزه در 6 ماهه نخست سال 99 بوده است.

وی در پایان از حمایت های مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس و دبیر هیات ورزش کارگران این استان و سایر اعضای این هیات و انجمن ها و جامعه کارگری و کارفرمایی و هیات های ورزش شهرستان ها و رئیس انجمن ورزش های همگانی کارگران فارس تقدیر و قدردانی کرد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |
کد خبر : ۲۳۳,۷۷۰
کلیدواژه ها: فارس,در,جایگاه,دوم,ورزش,کارگری,کشور,قرار,گرفت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید