بخش خواهران مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش در استان مرکزی برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر، مسابقات سراسری قرآن ویژه جامعه کارو تلاش و خانواده‌های آنان در استان مرکزی برگزار شد.
بخش خواهران مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش در استان مرکزی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی محمد تقی آبایی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، بر تبیین فرهنگ و معارف قرآنی در جامعه به ویژه در بین نسل جوان و نوجوان تاکید کرد و  گفت: همزمان با دهه مبارک فجر بخش خواهران چهاردهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش کشور برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه از استان مرکزی خانم ها اعظم رباط میلی در رشته حفظ کل، عادله شیخی در رشته قرائت، نادره محمودی در رشته حفظ 10 جزء، فاطمه نوروزی در رشته حفظ 20 جزء و شیما احمدی در رشته حفظ کل شرکت کردند، افزود: امید است با برگزاری این دوره از مسابقات بتوانیم گامی موثر در راستای تبیین فرهنگ و معارف قرآنی در جامعه برداریم.

وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات به صورت مجازی همزمان با سراسر کشور برگزار شد، ادامه داد: نتیجه این مسابقات در پایان بهمن ماه اطلاع رسانی خواهد شد.
آبایی با بیان اینکه چهاردهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش کشور در بخش برادران نیز در روزهای ابتدای بهمن ماه برگزار شده است، ادامه داد: امید است شاهد کسب رتبه های برتر از سوی این عزیزان و درخشش فرزندان این استان در مسابقات قرآن باشیم.
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۳,۷۷۹
کلیدواژه ها: مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش,استان مرکزی,دهه مبارک فجر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید