مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان:

شناسایی و هدایت نیروهای توانمند به مجموعه های کارآفرین مؤثرترین راه ایجاد اشتغال است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان همراه با معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری از مجموعه هولدینگ پارس پندار نهاد بازدید و مرکز جدید این هولدینگ را افتتاح کردند.
شناسایی و هدایت نیروهای توانمند به مجموعه های کارآفرین مؤثرترین راه ایجاد اشتغال است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، در این بازدید کامران کلانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به فعالیت های هولدینگ پارس پندار نهاد شامل آموزش، پژوهش و مشاوره کسب و کار، از گسترش فعالیت های کارآفرینانه این مرکز ابراز خرسندی کرد.

وی همچنین کارآفرینی، توسعه بخش خصوصی و شناسایی و هدایت نیروهای توانمند به مجموعه های کارآفرین را مؤثرترین راههای ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی دانست.

 سیدحسن قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار نیز ضمن استقبال ازفعالیت های این مجموعه کلیدی ترین اقدامات در گسترش کارآفرینی را واسپاری امور به بخش خصوصی و گسترش خدمات دولت الکترونیک خواند.

 وی همچنین گفت: احصا و اصلاح فرایندهای اداری نیز در گسترش کارآفرینی نقش موثری دارد و استان اصفهان در اصلاح فرایند اداری کسب مجوز در حوزه کارهای گلخانه ای رتبه اول در کشور را دارد.

قاضی عسگر با بیان این که کارگروه تسهیل و رفع موانع در استان تشکیل شده ولی از20 درصد ظرفیت آن استفاده می شود افزود: ما به دنبال  راه  اندازی دفاتر مشاوره اقتصادی هستیم تا فعالین حوزه کارآفرینی  که با روند دریافت مجوزهای دولتی آشنا نیستند امکان سپردن این فرایند را به دفاتر اقتصادی داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت هنرستان ها گفت: در حال حاضر سطح آموزش های مهارتی استان اصفهان 40 درصد است و این درحالیست که سطح آموزش های مهارتی کشور 30 درصد است و ما دنبال هستیم تا میزان آموزش های مهارتی در استان را به 50 درصد برسانیم.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری اصفهان ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی باشگاه کارآفرینان، زنجیره کارآفرین  در استان تکمیل خواهد شد.

هولدینگ پارس پندار نهاد به مدیریت میثم شکری ساز مجموعه ای است که نیازهای آموزشی، مهارتی، مشاوره کسب و کار  را به منظور ارتقا و پیشرفت شهروندان و سازمان های آنها مرتفع می کند. این مجموعه خدمات فوق را در بسترهای اطلاعات در قالب یک طرح ایده محور به متقاضی ارائه می کند.

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۳۳,۸۰۲
کلیدواژه ها: هولیدنگ پارس,کامران کلانی, معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری, دهه فجر, کارآفرینی, فضای کار اشتراکی,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید