افتتاح دو طرح اشتغالزا تحت حمایت مالی صندوق کارآفرینی امید در استان کرمانشاه

همزمان با دهه مبارک فجر با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در استان کرمانشاه دو طرح اشتغال روستایی، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
افتتاح دو طرح اشتغالزا تحت حمایت مالی صندوق کارآفرینی امید در استان کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت بزرگداشت دهه فجر  با حضور اصغر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، دو طرح اشتغالزا در مناطق روستایی در محل مدیریت صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه در بستر فضای مجازی به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این مراسم با اشاره به ظرفیت های ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه گفت: در به ثمر رسیدن برنامه ریزی ها در راستای تحقق اهداف صندوق در ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان کرمانشاه خوشبین هستیم.

طرح تولید و پرورش ماهی قزل آلای رنگین کمان در شهرستان پاوه با ظرفیت متوسط سالانه 250 تن ماهی آماده ارائه به بازار که با حمایت مالی صندوق کارآفرینی امید با تسهیلات 25 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید، زمینه اشتغال 10 نفر به طور مستقیم و 15 فرصت شغلی به طور غیر مستقیم را فراهم کرد. 

گفتنی است: طرح پروار بندی گوساله روستای کمشور با پرورش 150 راس گوساله دومین طرحی بود که با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

دیدار با استاندار کرمانشاه، بازدید از پروژه های مورد حمایت در منطقه سرفیروزآباد کرمانشاه و شرکت در بیست و چهارمین نشست کمیته هماهنگی اشتغال با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون از برنامه های مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید به استان کرمانشاه بود.

 

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۳,۸۱۵
کلیدواژه ها: اصغر نوراله زاده,صندوق کارآفرینی امید,افتتاح دو طرح دهه فجر در کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید