سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: مرکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی یکی از حلقه‌های تکمیل کننده چرخه فنّاوری در کشور است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر مرکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی را یکی از حلقه‌های تکمیل کننده چرخه فنّاوری در کشور بیان کرد.
مرکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی یکی از حلقه‌های تکمیل کننده چرخه فنّاوری در کشور است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ جلسه هیات فنی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرین استان بوشهر با حضور مصدق کشاورزی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهربا بیان این که کارآفرینی و توجه به آن یک راهکار بسیار مؤثر برای برون رفت از معضل بیکاری در جامعه است، گفت: سوق دادن جوانان جویای کار ،به سمت کارآفرینی  از وظایف مدیران مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان است.
کشاورزی با اشاره به هدف تشکیل مرکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی آینده سازان ، توسعه دانش،‌ تبدیل ایده به یک فعالیت شغلی پایدار، کمک به حفظ و پایداری فعالیت‌های نوپای کارآفرینی در صحنه رقابت اقتصادی و توسعه فعالیت‌های دانش مدار در واحدهای صنعتی و خدماتی است ، بیان کرد:  مرکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی یکی از حلقه‌های تکمیل کننده چرخه فنّاوری در کشور است که باید در کنار نهادهای موجود و هماهنگ با آنها در چارچوب سیاستهای مصوب فعالیت کند.
وی همچنین به مشارکت و همکاری بیشتر انجمن و مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در امر الگوسازی، مشارکت با معین های اقتصادی و نقش پذیری در زمینه توسعه فرهنگ کار آفرینی اشاره کرد و افزود : فعالیت این مراکز باید در بین مردم و رسانه ها دیده شود.
کشاورزی تصریح کرد: با توجه به نیاز هدایت کارآفرینی و شغلی استان به سرمایه های منابع انسانی بسوی اهداف متعالی و در خور شان استان امید است بتوانیم سالیانه با مشاوره این مراکز ، تعداد زیادی ایجاد شغل جدید در استان را شاهد باشیم .
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در پایان به حضور کارشناس طرح نویس در تمامی مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی سطح استان تاکید کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱
کد خبر : ۲۳۳,۸۶۲
کلیدواژه ها: کارآفرینی, بیکاری, معضل, الگو سازی, مراکز مشاوره, استان بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید