مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

کارآفرینان، امیدآفرینان جبهه اقتصادی هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: کارآفرینان، امیدآفرینان و فجر آفرینان جبهه اقتصادی بوده و کارآفرینی یک راهبرد برای توسعه اقتصادی است و مهمترین شاخص و موتور محرک اقتصادی است.
کارآفرینان، امیدآفرینان جبهه اقتصادی هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی ، حسین فتحی در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره معرفی و تجلیل از کارآفرینان برتر استان، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، نهضت روشنگری و جهاد امیدآفرینی است، دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین معارف انقلاب اسلامی به نسل جدید است.

وی خاطرنشان کرد: چندین سالی است که دشمن درصدد ناامید کردن جوانان نسبت به انقلاب و ایجاد جنگ اقتصادی است، اما کارآفرینان که سرداران جبهه اقتصادی هستند، با الهام از مکتب حاج قاسم و عمل به مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب از امید آفرینی به عنوان " اصلی ترین جهاد " یاد کرده اند.

 فتحی با بیان این‌که فلسفه کارآفرینی، فرهنگ سازی و اقتصادسازی است، ادامه داد: کارآفرینان بذر توسعه صنعتی را در استان و کشورمان پخش می‌کنند تا طعم میوه شیرین اشتغال، نوآوری اعتماد به نفس، خلاقیت و صادرات را به مردم می چشانند.

در این مراسم از ۱۳ کارآفرین برتر استانی و یک کارآفرین پیشرو اجتماعی با اهدای تندیس مرحوم سید رضا مقیمی اصل (پدر صنعت استان) با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی، تجلیل به عمل آمد.

 

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۳,۸۶۶
کلیدواژه ها: کارآفرینان برتر, تجلیل, آذربایجان شرقی, دهه فجر, حسین فتحی, مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید