مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار در کرمانشاه:

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بنگاه های اقتصادی حمایت می کند

مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار در کرمانشاه اعلام کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بنگاه های اقتصادی حمایت می کند.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بنگاه های اقتصادی حمایت می کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار در جلسه هماهنگی و احصا مشکلات بنگاه های اقتصادی در شهرستان صحنه که با حضور علیرضا حیدری فرماندار، علی مرادی معاون روابط کار، حسن مرادی رئیس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و روسای ادارات تابعه وزارت در شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد، گفت: رویکرد مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمایت از مشاغل موجود در بنگاه های اقتصادی و شناسایی واحدهای مشکل دار در برنامه های اولویت دار وزارتخانه است.

همچنین، علیرضا حیدری در ابتدای جلسه به مشکلات واحدهای تولیدی راکد در شهرستان پرداخت و خواستار اعتبار برای فعال کردن این طرح ها شد.

فرماندار صحنه افزود: بانک های عامل باید نسبت به همکاری با واحدهای تولیدی شهرستان نهایت مساعدت را داشته باشند و از تعطیلی این واحدها جلوگیری کنند.

علیرضا حیدری در ادامه با اشاره اینکه ۱۱ شهرستان در این استان مشمول معافیت مالیاتی شده اند، به منظور ایجاد انگیزه در بین سرمایه گذاران و بخش خصوصی خواستار  اختصاص مشمولیت معافیت مالیاتی در شهرستان شد.

 

در این نشست مسائل و مشکلات واحدهای و بنگاه های اقتصادی از جمله تسهیلات برای فاز دوم ایران خودرو، تامین نهاده برای شرکت ایلیا ذرت، تامین سرمایه برای بهسازی جاده شهرک صنعتی صحنه، درخواست افزایش منابع تسهیلات مشاغل خانگی و طرحهای خرد، افزایش سهمیه یارانه دستمزد برای شهرستان، معرفی طرحهای متملک شده توسط بانکها، تعیین تکلیف شهر شیمی، اعطای تسهیلات برای تعاونیها، مشکلات شرکت ایمان سرنگ و تامین مالی 26 میلیارد ریالی کشتارگاه صنعتی مرغ، تأمین سوخت و گازرسانی کارخانه فراوری شیرین بیان و توسعه کشت زعفران در شهرستان احصا شده که برای طرح در کمتیه هماهنگی اشتغال با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت و استاندار کرمانشاه و مجموعه مدیران دستگاه های اجرایی و بانک های عامل تصویب شد.

     

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۳,۹۲۵
کلیدواژه ها: مسعود بابایی, بنگاه های اقتصادی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید