اختصاص 175 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مجموعه های ورزش کارگری کرمانشاه

مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور در جریان بازدید از استخرهای مجموعه ورزش کارگران کرمانشاه گفت: بانک رفاه برای تکمیل مجموعه های ورزش کارگری کرمانشاه 175 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داد.
اختصاص 175 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مجموعه های ورزش کارگری کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، اسماعیل لله گانی ضمن بازدید از امکانات فرهنگی ورزشی کارگران استان گفت: بهره‌برداری از اماکن و ظرفیت‌های این مجموعه ضمن بهره‌مندی جامعه کار و تلاش از خدمات، در راستای امید و نشاط به کارگران جامعه هدف استان و حتی کشور در نهایت به اشتغال و تولید استان نیز کمک خواهد شد.

مدیر عامل بانک رفاه کارگران کشور تصریح نمود: بانک رفاه کارگران با اختصاص و تامین 175 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل قسمت رفاهی و فرهنگی و ورزشی این مجموعه عملیات اجرایی آن از سر گرفته می شود.

در این برنامه بازدید سیاوش مرزبانی مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان، حجت الاسلام والمسلمین امین اله سلیمانی معاون اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حضور داشتند .

مجموعه ورزش کارگران کرمانشاه دارای 2 استخر، 5 سالن سرپوشیده و 1 بخش اداری و تجاری به‌زودی بهره برداری از مجموعه استخرهای آن آغاز خواهد شد.

پروژه مجموعه ورزشی کارگران کرمانشاه به وسعت 5 هزار مترمربع و در سه‌طبقه به زیربنای 8400 مترمربع در سه‌راه حافظیه شهر کرمانشاه واقع‌ شده است.

مجموعه فرهنگی ورزشی شماره یک کرمانشاه دارای دو استخر ویژه بانوان و آقایان آماده افتتاح، سالن سرپوشیده فوتسال، بدنسازی و مجموعه فرهنگی و رفاهی در حال تکمیل است.

  

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۳,۹۲۷
کلیدواژه ها: اسماعیل لله گانی,تکمیل مجموعه های ورزش کارگری کرمانشاه,بانک رفاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید