مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: زنان در فرایند توسعه نقش آفرینی زیادی دارند

به مناسبت ولادت حضرت زهرا مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بانوان شاغل در این اداره کل دیدار و گفت وگو کرد.
زنان در فرایند توسعه نقش آفرینی زیادی دارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، کامران کلانی در این جلسه  با بیان اینکه توسعه پایدار در یک جامعه و در همه ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و سیاسی زمانی موفق خواهد شد که با مشارکت همه گروه های اجتماعی انجام شود اظهار کرد: زنان در جوامع به عنوان نیمی از جمعیت همه کشورهای دنیا در فرایند توسعه نقش آفرینی زیادی دارند.

 کلانی همچنین گفت: جامعه ای که در مسیر توسعه حرکت می کند باید شاخص های توسعه یافتگی مثل تندرستی، ضریب باسوادی را برای همه اقشار جامعه در نظر بگیرد که در این بین بانوان بخش بزرگی از هر جامعه را  به خود اختصاص می دهند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: در کشور ما نیز در دهه اخیر مشارکت اقتصادی بانوان نسبت به آقایان در حال افزایش است و این امر گویای این است که جامعه به  رغم محدودیت هایی که به صورت  تاریخی در جامعه ایران وجود داشته نقش آفرینی زنان مورد توجه قرار گرفته است.

وی  با اشاره به فرصت ها و محدویت هایی که درمجموعه ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان وجود دارد، تصریح کرد: همکاران ما در مقایسه با کارکنان سایر دستگاه های دولتی، دلسوزانه و متعهدانه به انجام وظایف خود می پردازند.

 در ادامه این جلسه همکاران خانم به تبیین نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای ارتقای کیفیت انجام کار، میزان مشارکت بانوان در برنامه، نیازهای آموزشی کارکنان، نقش خانم ها در تأمین نیازهای اقتصادی خانواده  پرداختند.

 در پایان این جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اهدا لوح تقدیر و هدیه از بانوان کارمند در اداره کل قدردانی کرد.

 

۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۳۴,۰۱۶
کلیدواژه ها: روز زن, بانوان کارمند, کامران کلانی, اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید