برگزاری مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش در استان قم

همزمان با دهه مبارک فجر، مسابقات سراسری قرآن ویژه جامعه کارو تلاش و خانواده‌های آنان در استان قم از طریق ارتباط تصویری برگزار شد.
برگزاری مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش در استان قم

به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان قم، مصطفی کاویانی ، بر تبیین فرهنگ و معارف قرآنی در جامعه به ویژه در بین نسل جوان و نوجوان تاکید کرد و  گفت: همزمان با دهه مبارک فجر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش کشور برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با اشاره به این که از استان قم 12 نفر خواهر و برادر در رشته های  حفظ کل، قرائت، حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء و مفاهیم شرکت کردند، افزود: امید است با برگزاری این دوره از مسابقات بتوانیم گامی موثر در راستای تبیین فرهنگ و معارف قرآنی در جامعه برداریم.

وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات به صورت مجازی همزمان با سراسر کشور برگزار شد، ادامه داد: نتیجه این مسابقات در پایان بهمن ماه اطلاع رسانی خواهد شد.

کاویانی با بیان این که چهاردهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش کشور در بخش برادران در روزهای ابتدایی بهمن ماه و بخش خواهران در دهه مبارک فجر برگزار شده است، ادامه داد: امید است شاهد کسب رتبه های برتر از سوی این عزیزان و درخشش فرزندان این استان در مسابقات قرآن باشیم.

۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷
کد خبر : ۲۳۴,۰۴۲
کلیدواژه ها: مسابقات قرآن,تعاون کار و رفاه اجتماعی,استان قم

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید