با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری انجام شد:

افتتاح مجتمع کشتارگاهی طیب گوشت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان قم

با حضور امید ، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در بخش جعفرآباد قم مجتمع کشتارگاهی طیب گوشت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان قم افتتاح شد.
افتتاح مجتمع کشتارگاهی طیب گوشت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، در ایام الله دهه مبارک فجر با حضور  امید ، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، بهرام سرمست استاندار قم ، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و سایر مسئولین استان، در بخش جعفرآباد قم مجتمع کشتارگاهی طیب گوشت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان قم افتتاح شد.

مصطفی کاویانی  ضمن تأکید بر حمایت از بخش تعاون در کنار بخش خصوصی گفت: مجتمع کشتارگاهی طیب گوشت با ظرفیت کشتار دو هزار راس دام سبک و یک صد راس دام سنگین در هر شیفت کاری و اشتغالزایی مستقیم ۲۰۰ نفر یکی از مهم ترین طرح‌های بخش تعاون استان قم است که نقش زیادی در سلامت مواد پروتئینی و همچنین ایجاد اشتغال دارد.

وی افزود : این کشتارگاه دارای سالن کشتار، بسته بندی، سردخانه، آلایش وکارخانه تبدیل ضایعات و تصفیه خانه است و  با سرمایه گذاری هشتاد میلیارد تومان و در زمینی به مساحت بیست هکتار راه اندازی شده است.

کاویانی نزدیکی این واحد صنعتی به دامشهر و جایگاه آن در فاصله هفت کیلومتری شهر قم را از ظرفیت‌های کشتارگاه طیب گوشت خواند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم تصریح کرد: با توجه به این که کشتارگاه داخل شهر تا چند ماه آینده تعطیل می‌شود،ظرفیت کشتارگاه طیب گوشت تامین کننده کشتار استان و همچنین استان‌های همجوار خواهد بود.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶
کد خبر : ۲۳۴,۰۴۸
کلیدواژه ها: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی,استان قم,دهه فجر,معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید