کارگزاران و کارآفرینان زن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر البرز تجلیل شدند

به مناسبت دهه فجر و روز زن از کارگزاران و کارآفرینان زن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان استان البرز تجلیل بعمل آمد.
کارگزاران و کارآفرینان زن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر البرز تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز ؛هادی بشیری مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر البرز در این جلسه با تأکید بر نقش زن در تحکیم بنیان خانواده گفت: زنان علاوه بر مسئولیت‌های مربوط به خانه و خانواده در اقتصاد جامعه هم نقش بسزایی دارند و باید دغدغه‌ها و مشکلات آنان رفع شود.

وی افزود : صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر توجه ویژه‌ای به جایگاه زن داشته و در اولین قدم پیگیر رفع مشکلات بیمه‌ای آنها هستیم تا آنها هم بتوانند از مزایای بازنشستگی ، کارافتادگی و مستمری بازماندگان برخوردار شوند .

بشیری گفت : با دستور مدیرعامل صندوق امیدواریم در آینده بخشی از مشکلات مربوط به حوزه کار و فعالیت زنان عضو صندوق مرتفع شود .

در پایان این جلسه از سمیرا خنجری مدیریت کارگزاری طالقان به عنوان کارگزار زن برتر و لیلاکوه کشت هنرمند و کارآفرین حوزه صنایع دستی و چرم و پرستو امجدی هنرمند و کارآفرین حوزه قالی بافی به عنوان کارآفرینان برتر صندوق در استان البرز تجلیل شد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۴,۱۹۰
کلیدواژه ها: تجلیل از کارگزاران و کارآفرینان زن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر,روز زن,دهه فجر,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید