مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

صندوق کارآفرینی امید حامی کسب و کارهای خرد است

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: صندوق کارآفرینی امید به عنوان نهاد حمایتی در حوزه اشتغال بویژه کسب و کارهای خرد وظایف مهم و مغفول مانده ای را در زنجیره حمایت های دولتی از تولید در بخش خصوصی بر عهده دارد.
صندوق کارآفرینی امید حامی کسب و کارهای خرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های استانی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر به برخی شاخص های اقتصادی استان اشاره کرد و گفت: نرخ تورم زنجان در مقایسه با نرم کشوری پایین است و شتاب کمتری دارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: هم افزایی و تشریک مساعی بین مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باعث شده دستاوردهای خوبی را در استان رقم بزنیم و شورای هماهنگی به مثابه یک هیات دولت کوچک آثار و عملکرد مطلوبی در استان داشته است.

یوسفی با این توضیح که صندوق کارآفرینی امید، بر اساس رویکردِ جدیدِ حمایت ازکسب و کارهای خرد بازارمحور با روش تأمین مالی خرد، وظایف مهم و مغفول مانده ای را در زنجیره حمایت های دولتی از تولید در بخش خصوصی بر عهده دارد، گفت: باتوجه به تدابیر مدیرصندوق کارآفرینی امید زنجان این صندوق کارنامه خوب و درخشانی را در استان داشته است.

عبداللهی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان خاطرنشان کرد: صندوق کارآفرینی امید، به عنوان نهاد حمایتی و تنها موسسه مالی تخصصی است که در حوزه اشتغال بویژه کسب و کارهای خرد فعالیت می کند و این صندوق حامی کسب و کارهای خرد و کوچک، توسعه زنجیره های تولید، توزیع و فروش محصولات، فعالیت و تولیدات شرکت های دانش بنیان، صندوق های خرد محلی زنان روستایی، توسعه تولید صنایع دستی، گردشگری و بوم‌گردی در استان است.
عبداللهی همچنین گفت: از دهه فجر سال گذشته تا کنون توسط صندوق استان 1990 فقره به مبلغ 530 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است که در ایام مبارک دهه فجر 12 طرح با اشتغالزایی 35 نفر و با اعتباری به مبلغ 31 میلیارد ریال به صورت نمادین به بهره برداری می رسد.
جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی در استان زنجان به میزبانی اداره کل فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۳۴,۲۰۶
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل تعاون کار زنجان,جلسه شورای هماهنگی, صندوق کارآفرینی امید حامی کسب و کارهای خرد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید